w
googluj
pl

AlterCam 5.6 Build 2128


AlterCam to bardzo prosty w obsłudze program, dzięki któremu nadamy dodatkowe efekty obrazowi, który transmitowany jest z naszego komputera poprzez kamerkę internetową. Wśród efektów znajdziemy filtry barwne, ramki oraz tła (którymi mogą być na przykład zdjęcia pochodzące z dysku komputera). Każdy z tych elementów może być stosowany niezależnie i w dowolnych kombinacjach, dzięki czemu aplikacja daje nam bardzo dużą ilość dostępnych wariacji, które w danej chwili możemy zastosować.

Obsługa programu jest intuicyjna; większość okna aplikacji zajmuje bieżący podgląd obrazu z naszej kamerki internetowej. Panel po prawej stronie służy wyborowi konkretnych efektów. Co istotne, każdy z nich reprezentowany jest nie tylko poprzez nazwę, ale również miniaturę zdjęcia, na którym efekt ten został zastosowany, dzięki czemu nie musimy go od razu aktywować, aby zobaczyć jakie przyniesie rezultaty.

Do zalet AlterCama należy zaliczyć również jego wsparcie dla standardu HD (obecnie zdecydowana większość kamerek go obsługuje) oraz niskie zapotrzebowanie na moc obliczeniową komputera, dzięki czemu wykorzystanie aplikacji podczas wideorozmów z przyjaciółmi poprzez Sieć nie powinno stanowić większego wyzwania dla naszego komputera.

Spolszczenie!
Aby aktywować język polski interfejsu należy z menu Settings wybrać w oknie Language pozycję Polish. Zmiana tego ustawienia nie wymaga restartu programu.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (6 głosów)

Strefa Download programu
AlterCamAlterCam 5.6 Build 2128
Wersja stabilna
44.8 MB | 2021-03-31

Ilość pobrań: 557 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
AlterCam