w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 592
Wszystkich postów: 938244
Wszystkich tematów: 138575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni
pl

AlterCam 6.3 Build 3391


AlterCam to bardzo prosty w obsłudze program, dzięki któremu nadamy dodatkowe efekty obrazowi, który transmitowany jest z naszego komputera poprzez kamerkę internetową. Wśród efektów znajdziemy filtry barwne, ramki oraz tła (którymi mogą być na przykład zdjęcia pochodzące z dysku komputera). Każdy z tych elementów może być stosowany niezależnie i w dowolnych kombinacjach, dzięki czemu aplikacja daje nam bardzo dużą ilość dostępnych wariacji, które w danej chwili możemy zastosować.

Obsługa programu jest intuicyjna; większość okna aplikacji zajmuje bieżący podgląd obrazu z naszej kamerki internetowej. Panel po prawej stronie służy wyborowi konkretnych efektów. Co istotne, każdy z nich reprezentowany jest nie tylko poprzez nazwę, ale również miniaturę zdjęcia, na którym efekt ten został zastosowany, dzięki czemu nie musimy go od razu aktywować, aby zobaczyć jakie przyniesie rezultaty.

Do zalet AlterCama należy zaliczyć również jego wsparcie dla standardu HD (obecnie zdecydowana większość kamerek go obsługuje) oraz niskie zapotrzebowanie na moc obliczeniową komputera, dzięki czemu wykorzystanie aplikacji podczas wideorozmów z przyjaciółmi poprzez Sieć nie powinno stanowić większego wyzwania dla naszego komputera.

Spolszczenie!
Aby aktywować język polski interfejsu należy z menu Settings wybrać w oknie Language pozycję Polish. Zmiana tego ustawienia nie wymaga restartu programu.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (6 głosów)

Strefa Download programu
AlterCamAlterCam 6.3 Build 3391
Wersja stabilna
57.16 MB | 2024-06-13

Ilość pobrań: 677 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
AlterCam