w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 448
Wszystkich postów: 947080
Wszystkich tematów: 141648

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7839 dni

WebCatalog 57.6.0


WebCatalog to bardzo interesująca aplikacja do obsługiwania serwisów internetowych natywnie na komputerze, bez wykorzystania typowej przeglądarki internetowej. Obsługiwanych jest wiele najpopularniejszych serwisów różnego rodzaju, w tym między innymi: Twitch, Spotify, SoundCloud, Gmail, Konsola Programisty Google Play, Reddit, Pushbullet, Pocket, OneDrive, JIRA, Instagram, Grammarly, iCloud, Google Spaces, Arkusze Google, Evernote, Facebook, Feedly, Discord, Draw.io, czy też Amazon Alexa. Główny cel programu, to ograniczenie zużycia pamięci operacyjnej: witryny i usługi uruchamiane w opisywanej aplikacji zużywają w ten sposób kilkukrotnie mniej pamięci, niż ich analogiczne instancje uruchomione bezpośrednio w przeglądarce internetowej.

Obsługa jest przy tym identyczna, jak pierwotnych wersji serwisów, co z pewnością będzie dla większości osób stanowiło atut i spowoduje, że z programu chętnie korzystać będą wszyscy użytkownicy komputera, bez względu na stopień zaawansowania ich znajomości nowych rozwiązań. Po uruchomieniu programu, na ekranie wyświetla się lista aplikacji, które są obsługiwane. Przejrzeć je można na przykład rolką myszy, ale tu warto uzbroić się w cierpliwość, bowiem lista jest naprawdę długa. Twórcom należą się jednak za to wyłącznie brawa, bowiem zaimplementowano tu obsługę wyłącznie najbardziej popularnych aplikacji różnego rodzaju (co tylko potwierdzać może lista jedynie wybranych propozycji wymieniona na wstępie).

Korzystanie z webowych aplikacji wymaga jedynie wskazania programowi, którymi usługami jesteśmy zainteresowani. Te zostaną odpowiednio skonfigurowane, a później zamiast na długiej liście wszystkich propozycji – dostępne w osobnej zakładce naszych aplikacji. Korzystanie z samych usług webowych nie różni się niczym od ich przeglądarkowych odpowiedników.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (8 głosów)

Strefa Download programu
WebCatalogWebCatalog 57.6.0
Wersja stabilna
164 MB | 2024-07-18

Ilość pobrań: 420 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
WebCatalog