w
googluj

Chrome History Manager 3.0


Chrome History Manager to program do przeglądania historii internetowej przeglądarki Google Chrome w nieco bardziej funkcjonalny sposób, niż bezpośrednio w niej. Aplikacja umożliwia bowiem sortowanie wyników z historii według kilku kryteriów, w tym ilości odwiedzin danej strony, czy nazwy. Naturalnie niezależnie od tego nadal oferowana jest możliwość przeglądania historii w porządku chronologicznym.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, ponieważ większość działań przebiega tu automatycznie. Po uruchomieniu aplikacji, automatycznie skanuje ona typowe miejsce zapisu historii naszej przeglądarki i wyświetla wyniki w okienku poniżej. W przypadku kilku instalacji, bądź chęci przejrzenia historii z nietypowych lokalizacji Chrome’a, możliwe jest także ręczne wskazanie ścieżki do pliku historii, który zostanie odczytany i zaimportowany do programu. Przeglądanie kolejnych pozycji na liście odbywa się w typowy sposób - wystarczy przewijać ją przy pomocy rolki myszy. Sortowanie według dowolnej z kolumn odbywa się po kliknięciu na niej (warto zauważyć, że, szczególnie kiedy nasza historia jest już dość pokaźna, sortowanie bywa wymagające dla mocy obliczeniowej komputera, a w efekcie trwa nawet kilkanaście sekund). Sortowanie może się odbywać w dwóch kierunkach: malejącym i rosnącym.

Dodatkiem w aplikacji jest możliwość wyeksportowania zebranych informacji do zewnętrznego pliku w formacie HTML, XML, CSV, bądź TXT. Dzięki temu archiwizujemy historię przeglądania Internetu w czytelny sposób, dając do niej dostęp w przyszłości.

Uwaga!
• W pobieranej paczce znajduje się również wersja portable programu, która nie wymaga instalacji.
• Do rozpakowania jednego z archiwów niezbędne jest podanie hasła: jest ono dostępne w pliku password.txt w pobieranej paczce.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Chrome History ManagerChrome History Manager 3.0
Wersja stabilna
1.38 MB | 2016-07-20

Ilość pobrań: 962 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 22

Komentarze (0)
Chrome History Manager