w
googluj

AKVIS AirBrush 7.0.736


AKVIS AirBrush – prosty w obsłudze program do przemieniania dowolnych plików graficznych w imitacje malowideł wykonanych aerografem. Dzięki wielu suwakom regulacyjnym, aplikacja pozwala uzyskać wiele ciekawych i niepowtarzalnych efektów, dzięki którym nasze zdjęcia zmienią się nie do poznania. Wyedytowane pliki zapisywać można w jednym z kilku najpopularniejszych formatów, w tym JPG, PNG oraz TIFF, z kolei jako pliki wejściowe zaimportować możemy zdjęcia m.in. w formacie RAW (cyfrowym negatywie), który występuje w licznych odmianach dedykowanych konkretnym markom oraz aparatom cyfrowym; pełna lista obsługiwanych formatów plików (w tym szczegóły odmian RAW), znajdują się na stronie producenta programu.

Po uruchomieniu programu naszym oczom ukazuje się czytelny interfejs, który w niemal identycznej formie dostępny jest w kilku innych aplikacjach tego samego wydawcy. Zaimportowane zdjęcie wyświetlane jest w głównym obszarze roboczym, z kolei wszystkie ustawienia wprowadzamy korzystając z panelu po prawej. W nim znajduje się również niewielki podgląd całego pliku (przydatny, jeśli poruszamy się po zdjęciu w dużym powiększeniu).

Aby na bieżąco kontrolować zmiany wprowadzane w ustawieniach, a nie zmuszając komputera do każdorazowego wyrenderowania całego zdjęcia, program na bieżąco edytuje tylko jego fragment, który możemy następnie dowolnie przemieszczać po fotografii, by zobaczyć inne jej fragmenty. To rozwiązanie oszczędzające czas oczekiwania na efekt głównie w przypadku starszych, wolniejszych komputerów. W razie potrzeby dostępny jest również podgląd całego zdjęcia (wymaga ręcznego wybrania opcji „After” w górnej części, nad obszarem roboczym).

Boczny panel aplikacji umożliwia kontrolowanie wielu parametrów związanych z uzyskiwanymi efektami, takich jak ostrość, stopień rozmycia, uwidocznienie cieni, ziarno i tym podobnych. Dostępna jest również opcja „przemalowania” zdjęcia na dwuton: kolory wybieramy ręcznie z palety RGB.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 10 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
AKVIS AirBrushAKVIS AirBrush 7.0.736
Wersja stabilna 32-bitowa
95.98 MB | 2019-11-14
AKVIS AirBrush 7.0.736
Wersja stabilna 64-bitowa
95.98 MB | 2019-11-14

Ilość pobrań: 200 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
AKVIS AirBrush