w
googluj

AKVIS Draw 8.0.606


AKVIS Draw – program do edycji grafiki, który umożliwia automatyczne przerobienie zdjęć lub innych plików graficznych na imitację rysunku. Pozwala przy tym kontrolować wiele parametrów, co przekłada się na niezliczone możliwości personalizacji efektu i tym samym otrzymywanie niepowtarzalnych plików wynikowych. Obsługa jest intuicyjna, a działanie szybkie, co w zestawieniu ze sobą zachęca do ciągłego eksperymentowania z ustawieniami, by otrzymać interesujące efekty.

Skorzystać z programu można na kilka sposobów. Pierwszy i oczywisty, to uruchomienie aplikacji, a następnie wybranie pliku, który będziemy edytować, przy pomocy wbudowanego narzędzia importu. Okazuje się jednak, że po uruchomieniu wystarczy przeciągnąć dowolną grafikę na obszar okna aplikacji metodą drag&drop, a nawet zrobić tak już na etapie uruchamiania: przeciągnięcie dowolnego zdjęcia na ikonę programu na pulpicie automatycznie uruchomi program importując wybrane zdjęcie.

Kiedy fotografia zostanie wczytana (dowolną metodą), aplikacja automatycznie konwertuje je na plik wynikowy, stosując domyślne ustawienia. Możemy je edytować z poziomu paska po prawej stronie. Podobnie jak w większości programów tego typu (również wielu innych i analogicznych tego samego producenta, które także znajdują się w naszej bazie), również i tutaj poszczególne parametry edytujemy korzystając w tym celu z wygodnych suwaków. Zmiana ich położenia od razu przekładana jest na przeładowanie podglądu, dzięki czemu na bieżąco możemy kontrolować efekt.

Dodatkowa zakładka umożliwia dodanie do zdjęcia tekstowego lub graficznego znaku wodnego. W obydwu przypadkach kontrolować możemy położenie (9 możliwych lokalizacji na zdjęciu) i kolorystykę. W przypadku tekstu dodatkowo w grę wchodzi edycja kroju czcionki i jej dodatkowe parametry.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 10 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
AKVIS DrawAKVIS Draw 8.0.606
Wersja stabilna 32-bitowa
111.87 MB | 2019-10-14
AKVIS Draw 8.0.606
Wersja stabilna 64-bitowa
114.88 MB | 2019-10-14

Ilość pobrań: 202 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
AKVIS Draw