w
googluj

Alien Skin Snap Art 4.0.0.382


Alien Skin Snap Art to program do przerabiania zdjęć na wszelkiego rodzaju imitacje malowideł, rysunków i szkiców. Oferuje wiele filtrów, z których każdy można w szerokim zakresie dodatkowo dostosować dla własnych potrzeb i oczekiwanego efektu. Aplikacja jest prosta w obsłudze, a dzięki interfejsowi, który nie tylko jest nowoczesny wizualnie, ale również wygodnie przemyślany, stosowanie nowych ustawień jest przyjemne, a osiągane wyniki szybkie i satysfakcjonujące.

Pierwszy krok podczas edytowania zdjęcia, to jego zaimportowanie do programu. To na tyle oczywiste, że przy uruchomieniu aplikacji automatycznie wyświetlane jest okienko otwierania nowego pliku. Wybrane zdjęcie ładowane jest do obszaru roboczego, natomiast do edycji posłużą nam narzędzia znajdujące się na bocznych paskach. Po lewej stronie w kilku kategoriach, pogrupowane zostały wszystkie filtry. Każda grupa to co najmniej kilka propozycji, dość wyraźnie różniących się od siebie wyglądem. Co ważne, każda propozycja jest tylko punktem wyjścia do osiągnięcia indywidualnego efektu – po wybraniu filtra przechodzimy bowiem do prawego panelu, na którym dostępna jest regulacja wielu parametrów, wyraźnie wpływających na ostateczny wygląd zdjęcia. Suwakami regulujemy między innymi intensywność wybranego efektu, grubość linii, a z rozwijanych list można nawet wybrać rodzaj imitowanego pędzla (np. mokry lub suchy).

Po skończonej edycji, zdjęcie można bez trudu porównać ze swoim pierwowzorem. W tym celu skorzystać należy z przycisku bezpośrednio pod obszarem edycji. Aktywuje on jeden z kilku dostępnych podziałów ekranu, dzięki któremu bezpośrednio porównamy dwie fotografie. Szybkość i stabilność działania programu stoi na wysokim poziomie.

W chwili tworzenia niniejszego opisu, pełna wersja programu to wydatek rzędu 100 dolarów (ok. 400zł). To spora kwota; za niemal tyle samo możliwy jest zakup pełnej wersji Adobe Photoshop Elements.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 15 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Alien Skin Snap ArtAlien Skin Snap Art 4.0.0.382
Wersja stabilna
45.23 MB | 2015-12-01

Ilość pobrań: 102 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Alien Skin Snap Art