w
googluj

Kami 2.0.18447


Kami (poprzednio znany jako Notable PDF) to dodatek do przeglądarki Google Chrome, dzięki któremu w trybie online będziemy mogli edytować dokumenty PDF zaimportowane z dysku komputera lub internetowego miejsca na przechowywanie danych Google Drive. Jest webową odmianą aplikacji, która wykorzystuje do działania moc obliczeniową chmury producenta, dostarczając wyników w bardzo dobrym tempie.

Aby wykorzystać możliwości edytora, wystarczy włączyć za pośrednictwem niewielkiej ikonki, która podczas instalacji dołączy się do zestawu ikon na pasku przeglądarki. Program zostanie uruchomiony w nowej karcie, zachęcając do wskazania pliku do edycji wykorzystując metodę "przeciągnij i upuść" (drag&drop) w przypadku plików lokalnych lub bezpośredni import z dysku Google'a. Dokument otwierany jest w widoku automatycznie dopasowującym jego szerokość do obszaru roboczego w oknie przeglądarki. Rozmiar ten można oczywiście zmieniać, wybierając jedną z wielu opcji powiększenia z listy. Dostępne jest także wyświetlenie widoku miniatur z lewej strony, co ułatwia nawigację po dłuższych publikacjach.

Wszystkie narzędzia edycyjne umiejscowione są wzdłuż pionowej krawędzi dokumentu. Znajdziemy wśród nich między innymi edytor dodatkowych treści czy marker pozwalający zakreślać informacje w dokumencie. Dodatkowe opcje, związane na przykład z obracaniem stron, zapisem dokumentu, trybem prezentacji, ustawieniami, podpisami czy drukowaniem, zlokalizowane zostały na górnym pasku narzędzi programu.

Wymagania!
Aby korzystać z programu, konieczne jest zalogowanie się przy pomocy utworzonego wcześniej darmowego konta użytkownika. Można także wykorzystać dane logowania konta Google, co jest dużo szybszym rozwiązaniem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (8 głosów)

Strefa Download programu
KamiKami 2.0.18447
Wersja stabilna
0.16 MB | 2024-04-23

Ilość pobrań: 361 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Kami