w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 707
Wszystkich postów: 939072
Wszystkich tematów: 138951

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

Hacker Vision 2.70


Hacker Vision to rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome, które zmienia kolorystykę wszystkich odwiedzanych stron www na ciemną, co może się okazać przydatne podczas surfowania po Internecie nocą, by nie męczyć oczu jaskrawymi kolorami. Działanie programu polega na podmienianiu wartości w arkuszach stylów, dzięki czemu kolory zamieniane są na swoje przeciwne wartości. Choć w większości przypadków takie rozwiązanie przełoży się na uzyskanie dużo ciemniejszych barw na stronie, aplikacja niestety nie rozpozna automatycznie, jeśli odwiedzana przez nas strona sama w sobie jest ciemna, przez co odwrócenie jej kolorów dam nam dokładnie odwrotny efekt.

By zapobiegać takim sytuacjom, przycisk programu, który widoczny jest na pasku z zakładkami, umożliwia wyłączenie działania rozszerzenia, a efekty widać na wyświetlanej witrynie nawet bez konieczności przeładowywania. Warto zauważyć, iż program nie podmienia kolorystyki wszystkich elementów na stronach, a jedynie tych, które na to pozwalają poprzez kod. W praktyce oznacza to, iż w większości przypadków swoje pierwotne kolory zachowają na przykład zdjęcia w serwisach społecznościowych, ale niekoniecznie musi tak już być ze wszystkimi reklamami wyświetlanymi na stronach.

Choć nazwa dodatku mogłaby sugerować, iż kierowany jest on tylko do komputerowych fanatyków, naszym zdaniem powinien się nim zainteresować każdy, kto często wieczorami pracuje przy komputerze i chce szanować swój wzrok. Zmiana kolorystyki strony daje zupełnie inny efekt, niż celowe przyciemnianie jasności monitora.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
Hacker VisionHacker Vision 2.70
Wersja stabilna
0.72 MB | 2021-04-05

Ilość pobrań: 579 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (2)
Hacker Vision
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.19 15:53
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Obecnie free na 6 miesięcy.
Hacker Vision 2.53
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.19 15:05
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Bez przesady, nie tylko panowie od luk pracują po nocach.
Hacker Vision 2.53