w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 499
Wszystkich postów: 945551
Wszystkich tematów: 142054

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7845 dni

RightToClick 2.9.6


RightToClick to dodatek do przeglądarki Mozilla Firefox, który pokonuje ograniczenia stron internetowych, na których wyłączono możliwość klikania prawym przyciskiem myszy, by wyświetlić menu kontekstowe czy opcję kopiowania tekstu. Aplikacja bazuje na blokowaniu tych fragmentów kodu JavaScript, który pierwotnie odpowiedzialny jest za wyłączone wspomnianej wcześniej funkcjonalności. Dzięki zaawansowanym ustawieniom możliwe jest także wyłączenie między innymi działania kaskadowych arkuszy stylów (CSS), w efekcie czego najprawdopodobniej zyskamy możliwość pobierania obrazków z witryn, gdzie wcześniej ta możliwość została programowo zablokowana.

Program jest w pewnym sensie bezobsługowy, ponieważ jedyne, co musimy zrobić to odpowiednio go po raz pierwszy skonfigurować i najzwyczajniej korzystać z możliwości, jakie nam daje na stronach, które wcześniej zabraniały niektórych czynności. Naturalnie konfiguracja dostępna jest cały czas z poziomu ustawień, dlatego bez problemu możemy modyfikować parametry działania w zależności od potrzeb w danej chwili. Do ustawień dostaniemy się z poziomu standardowego menadżera rozszerzeń Firefoxa.

Na uwagę zasługuje fakt, iż program współpracuje z Firefoxem (jak również innymi przeglądarkami, które na nim bazują i korzystają ze wspólnego marketu z dodatkami), już od wersji 4.0. Ponieważ obecnie prawdopodobnie zdecydowana większość Internautów aktualizuje swoje przeglądarki na bieżąco, w praktyce można uznać, iż dodatek będzie odpowiedni dla dosłownie każdego zainteresowanego, który posługuje się Firefoxem.

Uwaga!
Instalacja dodatku wymaga ponownego uruchomienia przeglądarki.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (12 głosów)

Strefa Download programu
RightToClickRightToClick 2.9.6
Wersja stabilna
0.06 MB | 2015-12-05

Ilość pobrań: 951 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
RightToClick
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.19 15:11
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Owszem, obchodzić dookoła można wszystko, w taki czy inny sposób. Warto jednak zastanowić się, dlaczego właściciel strony zablokował.
RightToClick 2.9.6