w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 522
Wszystkich postów: 962355
Wszystkich tematów: 166759

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7785 dni

MEmu 9.1.2.0


MEmu – komputerowy emulator systemu operacyjnego Android, stworzony głównie z myślą o graczach. Na tle innych aplikacji tego typu wyróżnia się wysoką szybkością i stabilnością pracy. Sprawnie uruchamiane są tutaj dowolne aplikacje, zarówno te instalowane z marketu Google Play, jak i z własnego pliku APK. Emulator potrafi symulować obroty fizycznego urządzenia oraz potrząsanie, co może okazać się przydatne i niezbędne w niektórych grach. Dzięki obracaniu można zmienić orientację wyświetlanego interfejsu, jednak domyślnie prezentowany jest w poziomie (niektóre operacje automatycznie przywracają wirtualne urządzenie właśnie do tej pozycji).

Kolejnym plusem wyróżniającym opisywany program z grona innych emulatorów Androida jest przystosowanie go do wielu platform sprzętowych. Aplikacja powinna równie sprawnie działać na komputerze opartym o procesora Intela, jak i AMD (mowa o zastosowanych mechanizmach wirtualizacji). To raczej rzadkość – najczęściej producenci dostosowują swój program tylko do jednej z tych opcji.

Na swojej stronie producent chwali się wyjątkowo wysokimi wynikami w testach wydajnościowych, które przewyższają nawet większość zaawansowanych urządzeń fizycznych (tabletów i smartfonów). W praktyce, w subiektywnym odczuciu nie jest już tak różowo, ale z pewnością jest to jeden z lepszych, o ile nie najlepszy emulator, jeśli mamy na uwadze korzystanie z gier – wydajność stoi na wysokim poziomie. Ustawienia w aplikacji pozwalają dostosować jej działanie do własnych potrzeb, włącznie z dodatkowymi opcjami sterowania, co okaże się przydatne w grach.

Wymagania!
Choć producent programu nie wspomina o takiej konieczności, w naszym przypadku przed pierwszym włączeniem aplikacji niezbędne było ponowne uruchomienie komputera.

Spolszczenie!
Aby zmienić domyślny język w emulatorze, konieczne jest zagłębienie się w ustawienia Androida i wybór języka z listy (dostępny jest również polski). Interfejs aplikacji pozostaje anglojęzyczny.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.2 (18 głosów)

Strefa Download programu
MEmuMEmu 9.1.2.0
Wersja stabilna
728.57 MB | 2024-04-10

Ilość pobrań: 2214 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 27

Komentarze (0)
MEmu