w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 514
Wszystkich postów: 946110
Wszystkich tematów: 141142

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

MyPublicWiFi 5.1


MyPublicWiFi jest bezpłatnym programem, przy pomocy którego możemy przekształcić nasz komputer w wirtualny punkt dostępu do sieci bezprzewodowej, za pośrednictwem którego wszyscy znajdujący się w pobliżu użytkownicy będą mogli połączyć się z internetem na udostępnianym przez nas łączu.

Dzięki MyPublicWiFi można w bezprzewodowej formie hotspotu udostępnić każdy rodzaj połączenia internetowego: kablowe połączenie szerokopasmowe, połączenie radiowe, łącze 3G/4G i inne. Dostęp do skonfigurowanej w programie sieci uzyskać można z każdego urządzenia obsługującego WiFi.

Po instalacji programu, pierwszym krokiem jest skonfigurowanie punktu dostępowego. Cały proces przebiega automatycznie, udział użytkownika ogranicza się do wyboru nazwy udostępnianej sieci, ustalenia przynajmniej 8-znakowego hasła oraz kliknięcia przycisku „Set up and Start Hotspot”. Od tego momentu wszyscy użytkownicy w zasięgu widzą naszą sieć na liście, lecz jedynie ci dysponujący hasłem mogą się z nią połączyć. W zakładce „Clients” wyświetlane są nazwy i adresy IP oraz MAC wszystkich urządzeń korzystających z naszego hotspota.

Aktywność wszystkich użytkowników połączonych z siecią można śledzić dzięki wbudowanemu w program narzędziu zapisującemu odwiedzane strony internetowe w formie logów. Można także uniemożliwić użytkownikom używanie protokołów P2P (takich jak eDonkey czy BitTorrent) i innych programów przeznaczonych do dzielenia się plikami.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.1 (11 głosów)

Strefa Download programu
MyPublicWiFiMyPublicWiFi 5.1
Wersja stabilna
1.11 MB | 2013-07-06

Ilość pobrań: 3597 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
MyPublicWiFi
avatararrow
~WISZU11 | 2015.10.28 14:17
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
świetny program. szybka konfiguracja. polecam "D
MyPublicWiFi 5.1