w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 403
Wszystkich postów: 946512
Wszystkich tematów: 141347

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7836 dni
pl

Droid4X 0.6.2 Beta


Droid4X to ciekawy emulator mobilnego systemu operacyjnego Android, który został stworzony głównie z myślą o graczach. W aplikacji znalazło bowiem zastosowanie kilka rozwiązań, których obecność zostanie najbardziej doceniona właśnie podczas korzystania z mobilnych wersji gier, obecnie często nie mniej rozbudowanych od propozycji komputerowych. Świetnym dodatkiem jest także możliwość instalacji dodatkowego sterownika na swoim smartfonie, dzięki któremu możemy zamienić go w wygodny kontroler. Naturalnie prócz gier, emulator pozwala korzystać z wszystkich innych funkcji systemu, a więc również z typowych aplikacji ze sklepu Google Play.

Dużą zaletą programu jest jego prostota obsługi. Po uruchomieniu cała konfiguracja i uruchamianie emulacji odbywa się automatycznie. Niestety jest to proces dość czasochłonny, mówimy tutaj nawet o 2-3 minutach koniecznych na włączenie się systemu. Biorąc jednak pod uwagę czas włączania przeciętnego urządzenia mobilnego pod kontrolą Androida, nie jest to czas szczególnie wygórowany. Kiedy wszystko zostanie już włączone, użytkownik dostaje do dyspozycji interfejs, którego znaczna część jest ekranem emulatora, a niewielkie ikonki po bokach pozwalają na kontrolowanie głównie fizycznych funkcji urządzenia (pozwala to na przykład zasymulować "potrząśnięcie" urządzeniem, co w niektórych aplikacjach może być jedynym sposobem na włączenie danej funkcji).

Poza wspomnianymi przyciskami, reszta obsługi odbywa się tak samo, jak w przypadku prawdziwego urządzenia z Androidem. Przy użyciu myszy możemy klikać kolejne ikony i uzupełniać informacje na ekranach. Pierwszemu uruchomieniu towarzyszy krótki tutorial informujący o dodatkach związanych z obsługą (np. ustawieniami klawiatury komputerowej). Użytkownicy komputerów z ekranami dotykowymi będą mogli wykorzystać ich potencjał, jednak obsługa przy pomocy myszy i klawiatury jest równie wygodna.

Uwaga!
Do programu dostępny jest także mobilny sterownik do smartfona, dostępny na platformę Android oraz iOS. Umożliwia on przeistoczenie telefonu lub tabletu w kontroler wykorzystujący przyśpieszeniomierz.

Ograniczenia!
Ze względu na zastosowany typ wirtualizacji, obsługiwane są jedynie komputery z procesorem Intela.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Droid4XDroid4X 0.6.2 Beta
Wersja rozwojowa
223.96 MB | 2014-12-07

Ilość pobrań: 1139 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Droid4X