w
googluj

Chrome Extension Source Viewer 1.6.11


Chrome Extension Source Viewer (CRX Viewer) to rozszerzenie do Google Chrome, które pozwala wyświetlić wszystkie szczegóły wybranego dodatku do przeglądarki, przed pobraniem go ze sklepu Google – mowa o plikach, które go tworzą, takich jak grafiki, ikony oraz pliki z kodem źródłowym. Pozwala to dociekliwemu użytkownikowi sprawdzić szczegóły działania danego rozszerzenia, a także pobrać je w formie skompresowanego archiwum (pomijając bezpośrednią instalację w przeglądarce).

Działanie programu jest nadzwyczaj proste i po instalacji sprowadza się w zasadzie do obsługi tylko dwóch przycisków. Rozszerzenie automatycznie zostaje aktywowane, kiedy odwiedzamy sklep z dodatkami do Chrome’a, rysując swoją ikonę przy pasku adresu w przeglądarce. Wystarczy ją nacisnąć, a następnie wybrać wyświetlenie źródła lub pobieranie paczki. W pierwszym przypadku zostaniemy przekierowani na nową zakładkę, gdzie w formie bardzo prostej (ale jednocześnie dzięki temu czytelnej) formie tabeli zaprezentowane zostaną wszystkie pliki źródłowe wybranego rozszerzenia. Możemy je stąd nie tylko przeglądać, ale również pobierać niezależnie od pozostałych (np. same grafiki).

Warto dodać, iż program odczytuje po prostu zawartość plików CRX (rozszerzenie dodatków Chrome’a), nie jest zaś bezpośrednio związany z oficjalnym sklepem z rozszerzeniami, zatem będzie poprawnie działać również w zestawieniu z innymi stronami, które oferują pobieranie dodatków do przeglądarki z pominięciem oficjalnego kanału dystrybucji Google’a, jakim jest wspomniany sklep.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Chrome Extension Source ViewerChrome Extension Source Viewer 1.6.11
Wersja stabilna
0.22 MB | 2019-09-03

Ilość pobrań: 63 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Chrome Extension Source Viewer