w
googluj

Highly for Chrome 3.18


Highly dla Chrome to nieduży dodatek do tytułowej przeglądarki, który pozwala szybko i łatwo zaznaczać interesujące nas fragmenty tekstu na stronach, a następnie udostępniać je na kilka sposobów: poprzez sieci społecznościowe, permalinki oraz e-mail. Niezbędne będzie do tego stworzenie konta użytkownika, przy czym możliwe jest wykorzystanie danych logowania z Facebooka lub Twittera, ale można również stworzyć indywidualny login i hasło.

Aplikacja jest prosta w obsłudze i dopracowana wizualnie, co przekłada się na ogólnie pozytywne wrażenia podczas korzystania. Wystarczy za pomocą ikony przy pasku adresu lub przycisku „1/!” na klawiaturze aktywować zaznaczanie, a następnie kursorem myszy wybrać odpowiedni tekst. Stąd możliwe jest bezpośrednie jego udostępnienie lub kontynuowanie zaznaczania. Można również schować zaznaczenie, kontynuować czytanie artykułu, a następnie dodać kolejne fragmenty do zaznaczonego obszaru. Kiedy zaznaczanie jest aktywne, u dołu ekranu wyświetla się dodatkowa belka, skąd możemy przedostać się do ustawień aplikacji oraz webowej prezentacji naszego konta, gdzie dostępna jest przeglądarka wszystkich zaznaczonych przez nas dotychczas fragmentów, które udostępniliśmy w Sieci.

W programie trudno się doszukać większych wad. Działa poprawnie, całkowicie spełniając zadanie, do którego został zaprojektowany. Ewentualnym mankamentem może być fakt, iż pierwszego zaznaczenia na dowolnej witrynie można dokonać dopiero wówczas, gdy cała strona zostanie w 100% załadowana, jednak przy obecnych prędkościach łączy w praktyce nie powinno być to odczuwalne ograniczenie.

Wymagania!
Aby w pełni wykorzystać możliwości aplikacji, należy korzystać z niej jako zalogowany użytkownik, a więc posiadać konto, którego założenie jest darmowe.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
Highly for ChromeHighly for Chrome 3.18
Wersja stabilna
1.29 MB | 2018-11-14

Ilość pobrań: 71 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Highly for Chrome