w
googluj

AKVIS Neon 6.0.740


AKVIS Neon to bardzo ciekawy program graficzny do nadawania zdjęciom efektu neonu. Jest prosty w obsłudze, a jednocześnie dosyć zaawansowany, pozwalając na kontrolowanie bardzo szczegółowych parametrów efektu. Ciekawie przemyślano tryb edycji, w którym po zmianie poszczególnych parametrów renderowany jest tylko fragment edytowanego zdjęcia, by przyśpieszyć wyświetlenie wprowadzonych zmian. Całość prezentuje się bardzo ciekawie, oferując nową jakość na polu efektu neonu dla zdjęć; wiele rozwiązań konkurencyjnych, mimo, iż oferuje podobne filtry, pozwala osiągnąć dużo gorsze efekty wizualne.

Aby wykorzystać program, należy w pierwszym kroku wskazać aplikacji zdjęcie, którego edycją chcemy się zająć. Odbywa się to poprzez klasyczny kreator, który jest zbliżony do typowego eksploratora systemowego. Po wybraniu odpowiedniej fotografii, jest ona wyświetlana w głównym oknie i automatycznie są na nią nakładane efekty, zgodnie z ustawionymi wcześniej parametrami. Możemy je oczywiście dowolnie zmieniać i ich początkowe ustawienie nie ma wpływu na dalszą edycję.

Warto zwrócić uwagę na dodatkowe zakładki na panelu narzędzi po prawej stronie ekranu. Dzięki nim możliwe będzie nałożenie na zdjęcie własnego tekstu w jednej z kilkudziesięciu dostępnych czcionek, innej fotografii (na przykład logo) lub wykorzystanie tła będącego teksturą. W przypadku każdej z tych opcji użytkownik ma do dyspozycji wiele szczegółowych parametrów kontrolnych, dzięki czemu efekt będzie możliwie zbliżony do naszych oczekiwań.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 10 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (3 głosów)

Strefa Download programu
AKVIS NeonAKVIS Neon 6.0.740
Wersja stabilna 32-bitowa
102 MB | 2022-07-01
AKVIS Neon 6.0.740
Wersja stabilna 64-bitowa
105 MB | 2022-07-01

Ilość pobrań: 312 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
AKVIS Neon