w
googluj

Genetica 4.0


Genetica to program do tworzenia tekstur, na przykład dla potrzeb stron internetowych czy tworzonych papierowych dokumentów. Został wyposażony w ciekawy mechanizm, który automatycznie dopasowuje kolejne fragmenty tekstury do siebie, dzięki czemu nigdy nie zauważymy miejsca łączenia kolejnych fragmentów - w ten sposób można stworzyć teksturę o dowolnym rozmiarze. Wykorzystywać w tym celu można własne projekty, ale również połączenia dowolnych tekstur z kilkuset wbudowanych propozycji.

Ponieważ opisywana wersja jest licencją testową, przy uruchomieniu użytkownik ma możliwość wskazania, z której edycji programu chce skorzystać - różnice pomiędzy nimi przedstawione są w wyświetlanym wówczas porównaniu, a dotyczą głównie niektórych funkcji oraz maksymalnego rozmiaru pliku wynikowego. Interfejs aplikacji w pierwszej chwili może sprawiać wrażenie nieco skomplikowanego. Wystarczy jednak niedługa chwila, by zapoznać się z działaniem jego poszczególnych elementów i zacząć efektywną pracę. W skrócie, tworzenie nowych tekstur sprowadza się do wyboru odpowiednich obrazów bazowych, które następnie można łączyć z różnego rodzaju efektami, których siłę można regulować suwakami (podobnie jak w typowych programach graficznych).

Podczas korzystania z programu warto zwrócić uwagę na ustawienia, z których część dostępna jest jedynie w menu na górnym pasku, nie zaś z poziomu osobnego okienka „Preferences”. Na pochwałę zasługuje dość dobra, ilustrowana instrukcja obsługi, która dostępna jest offline, bezpośrednio w programie.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
GeneticaGenetica 4.0
Wersja stabilna
123.11 MB | 2015-06-07

Ilość pobrań: 187 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 67

Komentarze (0)
Genetica