w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 369
Wszystkich postów: 937724
Wszystkich tematów: 138326

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7804 dni

H2testw 1.4


H2testw - program do testowania nośników danych. Ta niewielka aplikacja pozwala na zmierzenie prędkości zapisywania i odczytywania plików dla sprzętu różnego typu (karty pamięci, klucze USB, dyski twarde). Przyda się również do mierzenia rzeczywistego rozmiaru urządzeń oraz wyszukiwania błędów transferu. Całość jest niezwykle prosta w obsłudze - wystarczy wybrać dowolną lokalizację oraz tryb działania.

Podczas testowania zapisu, program tworzy na wybranym urządzeniu pliki zawierające losowe ciągi znaków. W trakcie operacji użytkownik jest informowany o bieżącej prędkości przetwarzania oraz rozmiarze danych. Dostępny jest również wskaźnik postępu oraz informacje o czasie, który upłynął i pozostał do zakończenia testów. Wyniki można szybko skopiować do schowka.

Do weryfikacji zawartości nośnika i poprawnego wykrycia błędów niezbędne jest zaznaczenie opcji "all available space". Oczywiście istnieje również możliwość przetestowania tylko wybranej jego części - opcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku braku czasu lub sprawdzania dużych objętościowo urządzeń. Proces testowania może trwać bowiem nawet kilkadziesiąt minut.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Nie wymaga przy tym instalacji oraz zbędnej konfiguracji - po rozpakowaniu archiwum można przystąpić do pracy. Program nie usuwa i nie nadpisuje w żadnej sposób poprzedniej zawartości nośników. Jest bezpieczny i stabilny, niemniej należy go używać z rozwagą.

Uwaga!
Po ukończeniu testów należy samodzielnie usunąć dane testowe (pliki o rozszerzeniu h2w).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.9 (15 głosów)

Strefa Download programu
H2testwH2testw 1.4
Wersja stabilna
0.21 MB | 2011-11-17

Ilość pobrań: 8164 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 15

Komentarze (1)
H2testw
avatararrow
~Paul | 2011.11.17 20:29
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
dobrze że darmowy.