w
googluj
pl

Mobirise Website Builder 4.12.4


Mobirise Website Builder to wyjątkowo prosty w obsłudze program do tworzenia responsywnych stron internetowych bez znajomości jakiegokolwiek języka programowania. Jest to aplikacja typu WYSIWYG, w której edycja strony przebiega w formie wizualnej, bez widoczności kodu tworzonego w tle (skrót pochodzi od angielskiego wyrażenia „What you see is what you get”). Aplikacja generuje witryny w oparciu o framework Bootstrap, dzięki czemu automatycznie są one odpowiednio skalowane do urządzeń o różnej wielkości ekranu (np. komputerów stacjonarnych czy telefonów).

W chwili tworzenia niniejszego opisu, aplikacja pozostaje dostępna jedynie w edycji testowej. Mimo to, oferuje wiele elementów, które można swobodnie umieszczać na stronie, a później w formie graficznej edytować. Przy ich pomocy możliwe jest stworzenie całkiem atrakcyjnych witryn, które z powodzeniem mogą posłużyć wielu rozwiązaniom. Przykładem strony wykonanej przy użyciu opisywanego programu może być zapewne witryna producenta, na której obecne są elementy oferowane w samej aplikacji. Nieco zaskakiwać może interfejs, który jest wyjątkowo minimalistyczny i choć w praktyce jest to wygodne, to z początku sprawia wrażenie niedopracowanego rozwiązania (w praktyce faktycznie może tak być, bowiem aktualnie mamy do czynienia z wersją Beta programu).

Wśród ciekawszych elementów strony znajdziemy między innymi nagłówek z animowanym tłem, wygodny pasek menu (który odsyła do kolejnych elementów witryny), czytelne fragmenty przeznaczone na artykuły oraz zdjęcia. Każdy z wybranych elementów można dość szczegółowo edytować, na przykład ukrywając jego części, by maksymalnie dopasować wygląd witryny do naszych potrzeb. Aplikację zdecydowanie warto polecić osobom chcącym stworzyć prostą, responsywną witrynę w bardzo krótkim czasie.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (6 głosów)

Strefa Download programu
Mobirise Website BuilderMobirise Website Builder 4.12.4
Wersja stabilna
0.51 MB | 2020-06-15

Ilość pobrań: 1033 | W tym miesiącu: 18 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (1)
Mobirise Website Builder
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.10.13 10:50
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do sprawdzenia.
Mobirise Website Builder 4.3.3