w
googluj
pl

DHTML Menu Builder 4.20.034


Prawidłowo funkcjonujące i estetyczne menusy oraz paski narzędzi to jeden z kluczowych elementów dobrze skonstruowanej strony internetowej, wydatnie wpływający na doświadczenia użytkownika. DHTML Menu Builder to prosta w użyciu, lecz rozbudowana aplikacja, dzięki której zbudujemy profesjonalne, rozwijalne menu na stronę internetową w mgnieniu oka.

Z obsługą programu poradzą sobie nawet kompletni laicy, jako że jego obsługa nie wymaga napisania choćby jednej linijki kodu. Elementy menu można dodawać i modyfikować przy pomocy myszki i klawiatury, zmieniając ich rozmiary, styl, zachowanie, wszystkie aspekty wyglądu oraz dodając różnorodne efekty animacji i przejść. Wdrożenie stworzonego w programie menu na docelową stronę internetową odbywa się przy pomocy automatycznego narzędzia instalacyjnego, przy pomocy którego możliwe jest również ich usunięcie.

Użytkownicy programu nie muszą martwić się kwestią kompatybilności. Kod menu jest tworzony w języku DHTML, a produkt finalny jest poprawnie wyświetlany we wszystkich popularnych przeglądarkach: IE, Mozilli, Operze, Netscape, Safari i wielu innych. Co szczególnie ciekawe, program dysponuje opcją tworzenia menu dostosowanych specjalnie pod SEO, tj. zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwania i pozycjonowania w silnikach wyszukiwarek. DHTML dysponuje także funkcją Broken Links Report, zgłaszającą użytkownikowi nieaktywne lub niepoprawne linki.

DHTML Menu Builder stanowi ciekawą, bardzo elastyczną odpowiedź na zapotrzebowania twórców stron internetowych, poszukujących sposobu na błyskawiczne stworzenie funkcjonalnych i ładnych list menu.

Ograniczenia!
W wersji demonstracyjnej programu, linki zamieszczane w pozycjach menu nie będą działały, a wysłanie ustawień do katalogu online – co w pełnej wersji umożliwia zdalną pracę z aplikacją - jest niemożliwe.

Spolszczenie!
Polską wersję językową programu wybieramy w opcjach.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
DHTML Menu BuilderDHTML Menu Builder 4.20.034
Wersja stabilna
7.7 MB | 2016-04-06

Ilość pobrań: 110 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
DHTML Menu Builder