w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 222
Wszystkich postów: 904370
Wszystkich tematów: 127546

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6571 dni

EventSentry Light 4.2.3.32


EventSentry Light jest niezwykle rozbudowanym programem służącym do aktywnego monitorowania logów serwerów, sieci lokalnej oraz stanu systemu operacyjnego. O wszelkich występujących problemach aplikacja powiadamia administratora.

Sercem i główną funkcją programu jest rejestr zdarzeń, zbierający i prezentujący dane ze wszystkich logów systemowych i własnych narzędzi. Można go konfigurować na niemal nieskończoną ilość sposobów, dodając filtry i modyfikując pod odpowiedni rodzaj danych. W razie wystąpienia określonej przez administratora sytuacji, program jest w stanie poinformować go o tym za pomocą wiadomości e-mail lub komunikatora internetowego oraz wykonać określone czynności, takie jak restart systemu lub uruchomienie wskazanego uprzednio skryptu.

EventSentry jest również w stanie obserwować wydajność komputera lub sieci, zapisując parametry ich pracy oraz wyszukując problemy takie jak kończąca się przestrzeń dyskowa. Aplikację można skonfigurować również pod kątem ochrony bezpieczeństwa sieci, polecając jej zbieranie informacji o wszystkich próbach logowania.

Niezwykle ciekawą funkcją programu jest opcja monitorowania warunków środowiskowych. Aplikacja jest kompatybilna z dedykowanymi sensorami firmy Netikus, dzięki czemu możliwe jest z poziomu programu monitorowanie temperatury i wilgotności, a nawet obecności dymu i wody w pomieszczeniu, w którym np. umieszczona jest serwerownia. Możliwe jest również wykrywanie ruchu. W razie wykrycia któregoś z czynników bądź przekroczenia krytycznej temperatury i wilgotności powietrza, program generuje alarm.

Uwaga!
Funkcjonalność wersji Light jest nieznacznie ograniczona w stosunku do płatnej wersji programu. Nie ma w niej m.in narzędzia do zdalnych aktualizacji oraz możliwości śledzenia aktywności na innych maszynach.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
EventSentryEventSentry Light 4.2.3.32
Wersja stabilna
97.2 MB | 2021-01-14

Ilość pobrań: 348 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
EventSentry