w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 220
Wszystkich postów: 914003
Wszystkich tematów: 130505

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7543 dni

HWiNFO32 7.62


HWiNFO - program wyświetlający informacje o podzespołach naszego komputera. Dzięki HWiNFO32 dowiemy się szczegółowych informacji na temat naszego procesora, płyty głównej, pamięci, monitora i innych podzespołów.

HWiNFO – profesjonalne narzędzie diagnostyczne, które zapewnia szczegółowe informacje na temat specyfikacji posiadanego komputera. Ta całkowicie darmowa aplikacja w czytelny sposób prezentuje kompletne dane dotyczące poszczególnych podzespołów, z których składa się nasz sprzęt.

HWiNFO to potężne narzędzie, które przy całej swej funkcjonalności zapewnia także wsparcie dla najnowszych komponentów i standardów technologicznych. Program gromadzi wiele informacji, od podstawowych do tych najbardziej szczegółowych. To pozwala użytkownikowi zapoznać się z naprawdę dokładną specyfikacją posiadanego komputera.

Oprócz ogromu wiadomości dotyczących poszczególnych komponentów, program dostarcza także dane na temat kondycji systemu. Monitory narzędzia w czasie rzeczywistym wyświetlają aktualne informacje o stanie poszczególnych urządzeń. W zakładce Sensors uzyskamy m.in. szczegółowe dane na temat temperatury oraz obciążenia pojedynczych rdzeni procesora, aktualnych obrotów wentylatora, napięcia karty graficznej i wielu innych parametrów.

Sposób, w jaki program prezentuje informacje jest niezwykle przejrzysty i przypomina w pewnym stopniu systemowy Menedżer Urządzeń. Dzięki temu informacje, mimo ich ogromnej ilości, pozostają czytelne, a zapoznanie się z nimi jest bardzo proste i nie sprawia problemu.

Ilość informacji, jakie dostarcza program, rzeczywiście robi wrażenie. Narzędzie powinno zainteresować zwłaszcza tych użytkowników komputerów, którzy chcą wiedzieć naprawdę wszystko nie tylko na temat posiadanego sprzętu, ale także, jeżeli chodzi o aktualną pracę i obecny stan urządzeń. Jednakże ze względu na przejrzystość i czytelność z programu z powodzeniem korzystać mogą także niezbyt zaawansowani użytkownicy.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.1 (46 głosów)

Strefa Download programu
HWiNFO32HWiNFO32 7.62
Wersja stabilna
10.8 MB | 2023-09-05
przejdź
HWiNFO32 Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 28578 | W tym miesiącu: 131 | W poprzednim miesiącu: 185

Komentarze (2)
HWiNFO32
avatararrow
~NPCR | 2013.12.28 22:22
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
jak niżej...jedyny który podał nazwy wnętrzności komputera...a testowałem sporo!!! polecam wybitnie!
HWiNFO32 4.30
avatararrow
~Maniak | 2010.03.03 16:15
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jako jedyny z tego typu programów, podał producenta mojej karty graficznej. Polecam.