w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 500
Wszystkich postów: 937841
Wszystkich tematów: 138397

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni

Syncovery 10.15.0 Build 230


Syncovery to program do automatyzacji kopii zapasowej plików. Oferuje średniozaawansowane możliwości, które powinny sprostać wymaganiom nieco bardziej wymagających użytkowników. Aplikacja łączy w sobie kilka filtrów związanych z kopiowaniem (różne kierunki wykonywania kopii, wyjątki dla typów plików) oraz podstawowy organizer, pozwalający na zaplanowanie automatyzacji. Całość może być obsługiwana w dwóch trybach: podstawowym i zaawansowanym, które różnią się między sobą nie tylko ilością dostępnych opcji, ale także wyglądem interfejsu. Dzięki temu praktycznie każda osoba korzystająca z programu powinna czuć się z nim swobodnie (tryb podstawowy zorganizowany został w formie kreatora, co znacznie ułatwia obsługę osobom mniej doświadczonym).

Jak na stosunkowo rozbudowaną aplikację przystało, mamy tutaj możliwość tworzenia wielu zadań kopiowania danych równocześnie z wykorzystaniem niezależnych od siebie terminarzy. By dostosować działanie programu do naszych wymagań, najwięcej osiągniemy zagłębiając się w ustawienia, których jest naprawdę multum: każda zakładka (a jest ich kilkanaście) skrywa pełne okno przydatnych opcji związanych z daną kategorią. Ciekawostką są tutaj na przykład powiadomienia mailowe z raportami z pracy programu. Mogą się one okazać przydatne w celach archiwizacyjnych lub kiedy obsługujemy zdalnie komputer, na którym wykonywana jest kopia zapasowa.

Syncovery należy pochwalić nie tylko za samą obsługę, ale również działanie od strony technicznej: program szybko się uruchamia i działa stabilnie. Wybór dowolnej opcji nie powoduje zbędnych przerw w działaniu, a taka responsywność sama z siebie zachęca użytkownika do dalszego korzystania z aplikacji.

Ograniczenia!
Zgodnie z informacją na stronie internetowej producenta, edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania. Niestety w samej aplikacji nie znajdziemy jednoznacznego potwierdzenia tej informacji.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (20 głosów)

Strefa Download programu
SyncoverySyncovery 10.15.0 Build 230
Wersja stabilna 32-bitowa
41 MB | 2024-06-13
Syncovery 10.15.0 Build 230
Wersja stabilna 64-bitowa
49.2 MB | 2024-06-13

Ilość pobrań: 789 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 15

Komentarze (0)
Syncovery