w
googluj

Slack 4.39.90


Slack – komunikator internetowy kierowany przede wszystkim do wieloosobowych zespołów (głównie pracowników firm), który umożliwia bezpośrednią komunikację wszystkich członków, zarówno w formie tekstowej, czy też wymiany plików. Stanowi świetną alternatywę dla „typowego” programu komunikacyjnego połączonego z innym serwerem dla wymiany danych. Slack jest znacznie wygodniejszy w obsłudze, dzięki oparciu całej komunikacji na dołączaniu do grup, w ramach których wszyscy użytkownicy wzajemnie się „widzą”.

Takie rozwiązanie umożliwia podzielenie tematyki, która istotna jest w ramach firmy, na różne „pokoje” do rozmów. Użytkownik może więc jednocześnie uczestniczyć w wielu rozmowach, przełączając się pomiędzy nimi, by uzyskać dostęp do wymienianej treści w ramach grupy. Choć program teoretycznie stworzony został do celów profesjonalnych, w zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystywać go w celach prywatnych. Sam interfejs aplikacji został dopracowany, cechuje się dobrym wyglądem, a także wysoką czytelnością, mimo obecności wielu funkcji związanych z komunikacją.

Warto zwrócić uwagę, iż po instalacji aplikacji od razu uzyskujemy dostęp do próbnej rozmowy z tzw. „botem”. Możemy dzięki temu sprawdzić poprawność konfiguracji, czy choćby działania klawiatury. Ta opcja będzie również przydatna, aby przetestować powiadomienia, które w opisywanym programie są konfigurowalne. Wystarczy napisać wiadomość do „komputera” i poczekać na odpowiedź, by zaobserwować, w jaki sposób zostaniemy o tym powiadomieni. W programie znalazło się kilka ciekawszych ustawień – warto je przejrzeć. Znajdziemy tam m.in. możliwość zmiany skórki programu, by dopasować jego wygląd do gustu użytkownika.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android, iOS oraz Windows Phone.

Ograniczenia!
Program dla systemów 64 bitowych.

Wymagania!
Aby korzystać z programu, konieczne jest utworzenie darmowego konta użytkownika (wiąże się to z koniecznością podania adresu e-mail oraz utworzenia nicka i hasła).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (8 głosów)

Strefa Download programu
SlackSlack 4.39.90
Wersja stabilna
116 MB | 2024-07-12
przejdź Slack dla Android

Ilość pobrań: 622 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
Slack