w
googluj

LINE 8.1.1.3145


LINE to internetowy komunikator tekstowy, głosowy oraz wideo, na tle konkurencji wyróżniający się przede wszystkim liczbą obsługiwanych platform (Windows w kilku formach, Mac oraz wiele wersji mobilnych). Dzięki temu użytkownik może pozostać w kontakcie z przyjaciółmi cały czas, niezależnie od modelu posiadanego smartfona czy systemu operacyjnego w laptopie czy komputerze służbowym. Dodatkowo, aby obsługa była jak najbardziej intuicyjna, opisywana desktopowa aplikacja cechuje się niemal identycznym interfejsem z odmianami mobilnymi, które są w tym przypadku produktem wyjściowym.

Po uruchomieniu programu czeka nas kilka kroków konfiguracji. Niestety nie jest ona najłatwiejszym procesem, jaki można sobie wyobrazić. Po pierwsze na początku niezbędne jest założenie konta użytkownika, a to z kolei wymaga posiadania aplikacji w wersji mobilnej. Musimy zatem sięgnąć po smartfona lub telefon, pobrać odpowiednią aplikację i za jej pomocą zalogować się do serwisu. Ten etap wymaga od nas podania adresu e-mail, hasła oraz numeru telefonu w celu weryfikacji danych lub zalogowania się za pomocą danych konta serwisu Facebook. Gdy ten etap będzie już za nami, dane należy wpisać w aplikacji na pulpicie komputera, ale w tym przypadku czeka nas miłe ułatwienie; ten krok można „zautomatyzować” wykonując smartfonem zdjęcie QR-kodu (cały proces opisany jest krok po kroku w programie).

Kiedy ten dość zagmatwany etap pierwszego uruchamiania programu będzie już za nami, naszym oczom ukaże się okno z widokiem kontaktów, rozmów oraz dodatków (dodawania przyjaciół oraz historią zdarzeń). Przy pomocy ikonek dostaniemy się również do ustawień aplikacji, których jest sporo i pozwalają kontrolować zarówno podstawy, takie jak autostart aplikacji oraz bardziej zaawansowane opcje, w tym ustawienia kroju pisma w widoku czatu. Nie zapominajmy, że część z preferencji, a przede wszystkim historia oraz lista kontaktów są na bieżąco synchronizowane pomiędzy urządzeniami, zatem możliwe jest swobodne kontynuowanie rozmowy na innym urządzeniu, z którego korzystamy.

Uwaga!
Program pozytywnie zaskakuje liczbą dostępnych wersji dla innych platform. Wydany został również dla:
• Interfejsu Modern Windowsa, MacOS, jako rozszerzenie do Google Chrome
oraz w wersjach mobilnych na platformę:
Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry, FirefoxOS oraz dla Nokii Asha.

Wymagania!
Aby korzystać z aplikacji konieczne jest założenie darmowego konta użytkownika (wymagane są e-mail, utworzenie hasła oraz podanie numeru telefonu lub posiadanie konta na Facebooku i wykorzystanie jego danych logowania).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
LINELINE 8.1.1.3145
Wersja stabilna
65.53 MB | 2023-07-29
przejdź LINE dla Android

Ilość pobrań: 515 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
LINE