w
googluj
pl

Save!Project 1.4.0.2 Beta


Save!Project to ciekawy program dla graczy, który oferuje wiele funkcji, ale przede wszystkim powinien zostać zakwalifikowany jako komunikator. Znajdziemy w nim bowiem przyjazny w obsłudze tekstowy czat, który pozwala także na przeprowadzanie połączeń głosowych. Aplikację uzbrojono w wiele możliwości ułatwiających codzienne życie graczy. Program pozwoli nam między innymi na organizację zapisanych stanów gier w chmurze, dzielenie się plikami z innymi użytkownikami, znajdziemy tu również moduł odpowiadający za tworzenie rozgrywek oraz kalendarz, w którym będziemy mogli notować istotne fakty o odbytych grach czy też planowanych wirtualnych spotkaniach z przyjaciółmi.

Całość jest bardzo prosta w obsłudze, choć ponieważ w chwili pisania niniejszego tekstu, dostępna jest jedynie rozwojowa edycja, która czasami może negatywnie zaskoczyć szybkością reagowania na polecenia użytkownika. Wszelkie opcje, które same w sobie nie są skomplikowane, mogą być z łatwością obsługiwane również przez osoby bez znajomości języków obcych, ponieważ program został stworzony przez Polaków, co ma oczywiście swoje odbicie w interfejsie. Całość obsługi sprowadza się do wyboru interesującego nas modułu z niewielkiego menu głównego. Wybranie dowolnego z nich, skutkuje uruchomieniem dodatkowego okienka; nie ma zatem problemu, by jednocześnie korzystać z kilku modułów, które nie są ze sobą związane.

Na uwagę zasługują także ustawienia, w których znajdziemy sporo przydatnych opcji pomagających dopasować program do naszych potrzeb. Konieczność zalogowania podczas uruchamiania nie tylko ogranicza program dla użytkowników społeczności Save!Project, ale stanowi również pewnego rodzaju zabezpieczenie przed dostępem niepowołanych osób.

Ograniczenia!
Przeprowadzanie rozmów głosowych bez ograniczeń możliwe jest tylko dla użytkowników posiadających konto Premium w serwisie Save!Project. Dla pozostałych osób, funkcjonowanie tego modułu ograniczone jest czasowo; producent nie precyzuje jednak, po jakim czasie ograniczenie zostaje aktywowane.

Wymagania!
Do korzystania z programu konieczne jest posiadanie darmowego konta użytkownika portalu Save!Project.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Save!ProjectSave!Project 1.4.0.2 Beta
Wersja rozwojowa
28.12 MB | 2015-04-25

Ilość pobrań: 181 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Save!Project