w
googluj

R-Wipe & Clean 20.0 Build 2444


R-Wipe & Clean to proste w obsłudze narzędzie, które pozwala na skuteczne usuwanie nieużywanych plików ustawień osobistych i innych danych prywatnych pochodzących między innymi z zainstalowanych na komputerze programów użytkowych czy przeglądarek internetowych. Narzędzie kasuje ciasteczka stron internetowych, listę ostatnio otwieranych dokumentów, pliki tymczasowe, zawartość autouzupełniania formularzy oraz pliki specyficzne dla wielu aplikacji zewnętrznych.

Aby skorzystać z możliwości aplikacji, wystarczy ją uruchomić; w błyskawicznym tempie, automatycznie załadowana zostanie lista dostępnych na naszym komputerze programów, z których pliki możemy bezpiecznie usunąć, aby chronić swoją prywatność. Kliknięcie na wybraną pozycję wyświetla w głównym oknie programu informacje szczegółowe o plikach, które zostaną usunięte. Później wystarczy już tylko potwierdzić ten proces odpowiednim przyciskiem.

W programie istnieje również możliwość grupowego usuwania danych, tworzenia plików tak zwanych "logów" z wykonywanej przez nas w programie pracy czy ustawiania terminarza kolejnego usuwania plików. Sam interfejs jest czytelny, ale w razie potrzeby mamy możliwość ustawienia wielkości ikon na pasku narzędzi, aby dostosować aplikację do własnych preferencji. Możemy również korzystać z innego widoku aplikacji, którego kryterium podziału jest lokalizacja aplikacji a nie ich nazwy.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 15 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.6 (8 głosów)

Strefa Download programu
R-Wipe & CleanR-Wipe & Clean 20.0 Build 2444
Wersja stabilna
26.8 MB | 2024-02-21

Ilość pobrań: 913 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
R-Wipe & Clean