w
googluj

Ashampoo AntiSpy for Windows 10 1.1.0.1


Ashampoo AntiSpy for Windows 10 to program pozwalający w jednym miejscu kontrolować dostęp aplikacji w systemie Windows 10 do prywatnych danych użytkownika oraz śledzenia jego akcji w systemie. Dzięki prostym opcjom dezaktywacji, będziemy mogli w kilka sekund zwiększyć swoją anonimowość podczas korzystania z Windowsa, do czego nie będzie konieczna specjalistyczna wiedza. Program dotyka ustawień z kilku kategorii: kamery, lokalizacji, mikrofonu, Windowsa oraz Cortany, informacji o koncie, kontaktach, kalendarzu, wiadomości, sieciach bezprzewodowych oraz innych.

Tak duży zestaw konfiguracyjny w jednym miejscu jest atrakcyjny nie tylko dla osób, które chcą ponad wszystko zwiększyć swoją prywatność podczas pracy z komputerem (choć do tego aplikacja głównie została stworzona), ale również dla użytkowników poszukujących ułatwienia podczas codziennej konfiguracji opcji w systemie. Bezpośrednio w nim da się oczywiście wykonać większość z dostępnych w aplikacji opcji, jednak dzięki zgromadzeniu ich w jednym okienku, mamy do nich dużo szybszy i łatwiejszy dostęp.

Warto również zwrócić uwagę, iż program jest po prostu wygodny w użyciu, głównie za sprawą uproszczonego procesu uruchamiania (jest to aplikacja portable, więc nie wymaga instalacji), jak również atrakcyjnego wizualnie interfejsu, który pasuje do stylistyki znanej bezpośrednio z systemu Windows 10. Pochwały należą się także za ogólną szybkość i stabilność pracy. Ponieważ każda z opcji jest w opisywanym programie kontrolowana osobno, użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z danego ustawienia, przywracając jego poprzedni stan.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Ashampoo AntiSpy for Windows 10Ashampoo AntiSpy for Windows 10 1.1.0.1
Wersja stabilna
0.4 MB | 2019-07-11

Ilość pobrań: 1319 | W tym miesiącu: 19 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (0)
Ashampoo AntiSpy for Windows 10