w
googluj

Ultrasurf 21.32


Ultrasurf to niewielki program, który zapewnia użytkownikowi większą anonimowość podczas przeglądania zasobów Internetu. Choć w założeniu powstał po to, by umożliwić internautom z Chin korzystanie z zasobów całej globalnej Sieci, dzisiaj przyczynić się może nie tylko do tego, ale również zwiększenia prywatności podczas codziennego korzystania z komputera oraz znieść ograniczenia płynące z lokalizacji lub dezaktywować cenzurowane elementy stron. Innymi słowy – użytkownik będzie w stanie odwiedzić strony, które dotychczas były zablokowane (na przykład dla Polaków), funkcjonując przy tym całkowicie bezpiecznie, dzięki zaszytym w programie algorytmom.

Co istotne, pomimo tak korzystnego wpływu na obsługę Internetu, program pozostaje bardzo prosty w obsłudze i poradzi sobie z nim dosłownie każdy. Interfejs jest prosty i minimalistyczny, i choć wizualnie pamięta zapewne czasy świetności Windowsa XP, generalnie łatwo i przyjemnie się z niego korzysta. O ile nie będziemy co chwilę zmieniać ustawień (których swoją drogą jest tylko niezbędne minimum), obsługa sprowadzi się do uruchomienia aplikacji przy zalogowaniu użytkownika do systemu, a następnie swobodnego korzystania z Internetu przez którąś z przeglądarek komputera.

Warto dodać, iż chociaż aplikacja z pewnością analizuje na bieżąco ruch sieciowy, jej wpływ na odczuwalną szybkość przeglądania zasobów Sieci jest mało zauważalny. Dzięki temu osoby dysponujące wolniejszym połączeniem internetowym również będą mogły z powodzeniem z niej korzystać, bez uszczerbku na komforcie pracy.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.6 (10 głosów)

Strefa Download programu
UltrasurfUltrasurf 21.32
Wersja stabilna
3.14 MB | 2023-09-19

Ilość pobrań: 792 | W tym miesiącu: 15 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Ultrasurf