w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 435
Wszystkich postów: 937841
Wszystkich tematów: 138397

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni

Zero Install 2.25.8


Zero Install to ciekawy program stworzony głównie z myślą o użytkownikach często pracujących na cudzym sprzęcie komputerowym lub wielu maszynach w firmie, dzięki któremu możliwe jest uruchamianie wielu popularnych programów bez konieczności instalacji. Wystarczy tutaj bezpośrednie pobranie odpowiednich plików z Sieci przez program, aby wybrana aplikacja została uruchomiona i działała jako program przenośny (portable).

Program oferuje dostęp do kilkudziesięciu programów z rozmaitych kategorii, wśród których znajdziemy między innymi programy do obróbki muzyki, pakiety dla programistów kilku języków, kodeki odtwarzaczy multimedialnych czy narzędzia związane z analizą danych na dyskach twardych. Co ciekawe, bazę programów można rozszerzyć, importując dodatkowe pozycje przy użyciu odpowiedniej opcji. W programie Zero Install zadbano o wysoką prostotę obsługi. Interfejs został podzielony na dwie główne części, dzięki którym przy pomocy zakładek, możemy bardzo szybko oddzielić posiadane już aplikacje, od wszystkich dostępnych do pobrania. Jeśli zechcemy rozszerzyć naszą kolekcję którymkolwiek programem z listy dostępnych, wystarczy kliknąć przycisk "Run" znajdujący się obok jego nazwy, a aplikacja automatycznie przystąpi do pobierania oraz odpowiedniego przygotowania plików, by wybrany program jak najszybciej mógł stać się użyteczny.

Warto dodać, iż w miarę możliwości dostępnych aplikacji, program automatycznie pobiera oraz uruchamia polskojęzyczne wersje wybieranych programów. Nie zapominajmy, iż wśród dostępnych propozycji znajdują się także stosunkowo spore rozmiarem programy, np. Blender do obróbki grafiki trójwymiarowej czy kompilatory języków programowania; w zależności od wydajności naszego łącza możemy więc potrzebować różnego czasu na ich uruchomienie.

Uwaga!
Domyślnie podczas instalacji wybierany jest język niemiecki. W pierwszym kroku kreatora można zmienić go na angielski.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (8 głosów)

Strefa Download programu
Zero InstallZero Install 2.25.8
Wersja stabilna
1.55 MB | 2024-05-16
przejdź
Zero Install Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 364 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Zero Install