w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 255
Wszystkich postów: 904483
Wszystkich tematów: 127575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6708 dni

iReboot 2.0.1.42


iReboot to nietypowy program, który pozwala ponownie uruchomić komputer do wybranego systemu operacyjnego, za naciśnięciem jednego przycisku na pasku zadań. Może się przez to okazać ciekawym uzupełnieniem ułatwiającym pracę na przykład administratorom kilkunastu stanowisk komputerowych, na których zainstalowanych jest więcej niż jeden system operacyjny. Dzięki programowi wystarczy jedna krótka akcja, by komputer automatycznie zbootował się do wybranego systemu (niezależnie od platformy; mogą to być również dystrybucje na przykład Linuxa).

Niewątpliwym plusem opisywanego programu jest jego niewielka forma, zarówno pod kątem zużywanego miejsca w pamięci komputera, jak i na polu skomplikowania obsługi. Jest to typowe narzędzie, w którym skupiono się tylko i wyłącznie na uzyskaniu założonej funkcjonalności, nie zaś ciekawego interfejsu czy menu z mnóstwem niekoniecznie przydatnych opcji. W tym przypadku dysponujemy jedynie kontekstowym menu, które wyświetlane jest po naciśnięciu prawego przycisku myszy na ikonie programu na pasku zadań. Wśród opcji znajdziemy listę możliwych docelowych systemów operacyjnych (również w sytuacji, gdy zainstalowany mamy tylko jeden). Z tego miejsca możliwe jest także sprawdzenie, czy dysponujemy najnowszym wydaniem programu, które zostało udostępnione przez producenta.

Pomoc w programie to jedynie odnośnik do forum poświęconego wszystkim dystrybucjom producenta aplikacji. Na plus należy zaliczyć możliwość przeglądania jego zawartości, bez konieczności rejestracji użytkownika.
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (5 głosów)

Strefa Download programu
iRebootiReboot 2.0.1.42
Wersja stabilna
0.29 MB | 2016-05-14

Ilość pobrań: 610 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 10

Komentarze (0)
iReboot