w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 232
Wszystkich postów: 904483
Wszystkich tematów: 127575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6708 dni

Wallpaper Welder 1.0.0 Build 1


Wallpaper Welder to niewielki program pozwalający wygodnie zarządzać tapetami pulpitu na wielu monitorach. Jest bardzo prosty w użyciu, a jego funkcjonalność może przyczynić się do osiągnięcia niespotykanych dotąd efektów rozmieszczenia jednego, dużego pliku graficznego na wielu monitorach jednocześnie. Naturalnie, jeśli korzystamy tylko z jednego ekranu, aplikacja również może mieć swoje zastosowanie pod postacią szybszej zmiany tapety, niż jesteśmy to w stanie zrobić z poziomu systemowego kreatora.

Aby wykorzystać narzędzie, wystarczy w jego obszar przeciągnąć dowolny plik graficzny, które ustawieniem na tapetę chcemy się zająć. Zostanie on wyświetlony w podglądzie, dzięki czemu użytkownik będzie miał szansę upewnić się, że wybrany przez niego plik jest prawidłowy. Następie z poziomu paska narzędzi wystarczy wybrać odpowiedni monitor docelowy, w razie potrzeby ustawić skalowanie obrazu oraz zatwierdzić zmiany. Nowe zdjęcie na tapecie zostanie automatycznie i natychmiastowo zmienione. Program należy pochwalić za szybkie działanie oraz wyjątkowo skondensowaną, ale czytelną instrukcję obsługi, która dostępna jest w trybie offline i sprowadza się do trzech krótkich punktów poradnika.

Na minus należy zaliczyć brak wsparcia dla systemu Windows 8 (przynajmniej w chwili pisania tej recenzji). Dodatkowo, choć nie jest to kluczowe w tym przypadku, można również przyczepić się do mało atrakcyjnego interfejsu aplikacji. Jednak biorąc pod uwagę jedynie funkcjonalność, Wallpaper Welder stanowi świetne i niezawodne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy szukają wygodnego środowiska do szybkiej zmiany tapet, w szczególności na wielu monitorach.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Wallpaper WelderWallpaper Welder 1.0.0 Build 1
Wersja stabilna
0.44 MB | 2014-12-14

Ilość pobrań: 55 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Wallpaper Welder