w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 241
Wszystkich postów: 904483
Wszystkich tematów: 127575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6708 dni

AlomWare Undo 2.60


AlomWare Undo to program pozwalający cofać przypadkowe zamknięcia programów na komputerze, usuwanie plików czy nadpisywanie danych w schowku. Działa na podobnej zasadzie jak dekoder telewizji z nagrywarką, w którym możemy w dowolnej chwili cofnąć się do wybranego momentu sprzed kilku chwil. Aplikacja w analogiczny sposób rejestruje obsługiwane przez użytkownika programy, na bieżąco tworząc ich zrzuty ekranu, które następnie można przewijać na osi czasu, by podglądnąć, co robiliśmy na komputerze w przeszłości (w zakresie zarejestrowanym przez program).

Możliwe jest również przywracanie stanu aplikacji za naciśnięciem ustalonych kombinacji klawiszowych. Domyślnie program uruchamiany jest przy pomocy kombinacji lewego klawisza Ctrl oraz Windows. Warto o tym pamiętać, ponieważ program tylko jeden raz na początku zwraca na to uwagę, a w aplikacji zabrakło innego sposobu uruchamiania. W praktyce okazuje się, iż program nie zawsze dobrze sobie radzi z przywracaniem samego stanu zamkniętych aplikacji. Konkretne programy poprawnie zapamiętywane są w historii i możemy bez problemu ponownie je uruchomić, jednak najczęściej nie wrócimy dokładnie w to samo miejsce, w którym wcześniej pracowaliśmy.

Bez żadnego zarzutu działa natomiast opcja przeglądania (w formie wrzutów ekranu) historii pracy z komputerem. Na wygodnej osi czasu możemy ręcznie przewijać aktualnie wyświetlany moment, by przeanalizować wprowadzane zmiany w dokumencie tekstowym czy innym obsługiwanym programie. Na koniec warto dodać, iż w testowanej wersji programu niestety niepoprawnie działała instrukcja obsługi (nie wyświetlała się, a jedynie minimalizowała okno z aplikacją). Mimo tych drobnych wad, program wart jest uwagi, ponieważ umożliwia szybkie sprawdzenie historii korzystania z komputera w formie zrzutów ekranu.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona do możliwości wykonania maksymalnie 200 wywołań programu.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
AlomWare UndoAlomWare Undo 2.60
Wersja stabilna
0.93 MB | 2016-06-26

Ilość pobrań: 79 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
AlomWare Undo