w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 274
Wszystkich postów: 904115
Wszystkich tematów: 127323

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6272 dni

WindowTangler 1.1


WindowTangler to program, który pozwala zarządzać wieloma okienkami programów na pulpicie jednocześnie. Dostępne jest tutaj tworzenie grup aplikacji, które można jednocześnie ukryć lub pokazać, wykorzystując w tym celu skróty klawiaturowe lub stworzony wcześniej harmonogram. Pozwoli to na szybsze dostosowywanie komputera w zależności od wykonywanego w danej chwili zadania przez użytkownika.

Aplikacja jest prosta w obsłudze, ale jej interfejs nie jest szczególnie nowoczesny. Zachowuje natomiast całkowitą czytelność, zatem od strony praktycznej, programowi niczego na tym polu nie brakuje. Kiedy narzędzie zostaje uruchomione, użytkownik utrzymuje w pierwszej kolejności dostęp do listy aktualnie uruchomionych programów. Poruszając się po kolejnych zakładkach, mamy możliwość stworzenia dodatkowych list, które będą zawierały w sobie aplikacje zgodnie z naszym podziałem. Przykładem może być osobna grupa przeglądarek internetowych. Dzięki jej utworzeniu, możliwe będzie ukrywanie wszystkich okien takich programów za naciśnięciem odpowiedniej kombinacji klawiszowej na klawiaturze lub zgodnie z harmonogramami.

Szczególnie to drugie rozwiązanie może być przydatne na przykład w firmie, gdzie widoczność niektórych aplikacji można uzależnić od godzin pracy; dzięki odpowiedniej konfiguracji programu, odpowiednie programy mogą być automatycznie ukrywane w godzinach przerwy pracownika, a następnie ponownie pokazywane, kiedy wraca on do swojego stanowiska. Warto dodać, iż większość funkcji osiągalna jest nie tylko bezpośrednio z głównego okna aplikacji, ale również z poziomu kontekstowego menu ikonki na systemowym pasku zadań.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
WindowTanglerWindowTangler 1.1
Wersja stabilna
1.17 MB | 2015-05-11

Ilość pobrań: 36 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
WindowTangler