w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 187
Wszystkich postów: 904175
Wszystkich tematów: 127464

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6442 dni

Instance Controller 1.3


Instance Controller to niewielka aplikacja zapobiegająca przypadkowym, wielokrotnym uruchomieniom tych samych programów. Może być ciekawym rozwiązaniem dla wszystkich użytkowników, którzy często nieświadomie duplikują instancje wielu aplikacji, spowalniając tym samym komputer oraz utrudniając sobie pracę. Opisywany program automatycznie zablokuje próbę drugiego uruchomienia działającego już programu, wyświetlając przy tym stosowny komunikat. Co istotne, na życzenie użytkownika powyższa automatyczna blokada może zostać w każdym momencie zignorowana (jeśli będziemy chcieli celowo uruchomić jakąś aplikację więcej, niż jeden raz).

Obsługa Instance Controllera jest bardzo prosta i sprowadza się do wypełnienia jednego okienka. Podajemy w nim ścieżkę do aplikacji, której nie chcemy uruchomić więcej, niż jeden raz, a następnie wybieramy dodatkowe opcje. Tych nie ma zbyt wiele, a znajdziemy w nich na przykład możliwość podania własnego komunikatu w treści wyświetlanego powiadomienia. Warto dodać, iż wszystkie działania programu są na bieżąco zapisywanie w pliku LOG-u. Dzięki temu każda czynność zostawia swój ślad, po którym łatwo doszukać się ewentualnych błędów, bądź też odczytać informacje statystyczne.

W razie ewentualnych problemów z obsługą programu, warto zajrzeć na stronę producenta. Główne źródło wiedzy to forum użytkowników, na którym z pewnością zasięgniemy fachowej rady i pomocy. Bezpośrednio w programie znajdziemy natomiast przydatną opcję sprawdzania aktualności wersji, dzięki której zawsze będziemy korzystać z najnowszej edycji oprogramowania.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Instance ControllerInstance Controller 1.3
Wersja stabilna
0.04 MB | 2015-06-26

Ilość pobrań: 51 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Instance Controller