w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 267
Wszystkich postów: 904487
Wszystkich tematów: 127577

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6716 dni

WinLister 1.22


WinLister – bardzo prosty program wyświetlający listę aktualnie uruchomionych okien aplikacji w systemie. W praktyce stanowi w zasadzie odpowiednik systemowego Menadżera zadań, zawężając jednak listę uruchomionych programów do tych, które działają jawnie, w formie aktywnego okna, a nie w tle (na życzenie jednak, można również i te aplikacje ująć na liście, korzystając z odpowiedniej opcji w ustawieniach).

Aby skorzystać z aplikacji, wystarczy ją po prostu uruchomić. Zgodnie z wybranymi preferencjami, na listę załadowane zostaną programy, które aktualnie działają na komputerze. Co istotne, prócz ich nazw, znajdziemy tu także całą masę innych przydatnych danych, takich jak na przykład rozmiar okna, lokalizacja (współrzędne lub np. informacja o zminimalizowaniu), ID procesu i wątku, pełna ścieżka pliku, opis, numer wersji, czy też pełna nazwa producenta. W ustawieniach mamy możliwość zmniejszenia liczby wyświetlanych kolumn w tabeli, by uniknąć przewijania listy w poziomie – domyślnie pokazywane są wszystkie kolumny, a jest ich sporo. Ograniczenie ich liczby tylko do przydatnych elementów to dobre posunięcie, ponieważ do pozostałych danych i tak mamy stały dostęp: wystarczy dwukrotnie kliknąć na wybrany program, by wyświetlić podsumowanie w osobnym oknie.

Warto dodać, iż wszystkie elementy zgromadzone na liście można sortować według dowolnej kolumny, a co ciekawe, uaktywnić również opcję automatycznie odświeżania sortowania przy każdorazowej zmianie zawartości listy (aplikacja automatycznie aktualizuje jej zawartość np. po zamknięciu jakiegoś programu, czy zmianie jego stanu).

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
WinListerWinLister 1.22
Wersja stabilna 32-bitowa
0.03 MB | 2016-04-16
WinLister 1.22
Wersja stabilna 64-bitowa
0.04 MB | 2016-04-16

Ilość pobrań: 140 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
WinLister