w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 539
Wszystkich postów: 946582
Wszystkich tematów: 141391

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

Windows System Control Center (WSCC) 7.1.0.0


Windows System Control Center (WSCC) to program pozwalający na korzystanie z całego szeregu narzędzi przeznaczonych do administracji systemem Windows oraz niektórymi aplikacjami. WSCC bazuje na rozwiązaniach dostępnych w samym systemie, narzędziach zawartych w pakiecie Windows Sysinternals Suite (razem ze wsparciem dla usługi Sysinternals Live), a także programach stworzonych przez NirSoft.

Aplikacja automatycznie pobiera (bezpośrednio ze strony producenta, za pomocą protokołu HTTP)i instaluje najnowsze wersje narzędzi, po wybraniu specjalnej opcji także te 64 bitowe. Proces aktualizacji może być również przeprowadzony manualnie, dodatkowo dostępne jest korzystanie z serwera proxy. Niektóre z programów wchodzących w skład WSCC są obsługiwane tylko za pomocą komend, wykonywanych w konsoli aplikacji.

Liczba narzędzi zawartych w oprogramowaniu wynosi około 270 pozycji, nie sposób wymienić tutaj ich wszystkich. Ogólne kategorie obejmują zarządzanie plikami i dyskami, siecią, połączeniami z Internetem, procesami oraz usługami, bezpieczeństwem, pulpitem, odtwarzaniem multimediów, przeglądarkami. Dostępne są także narzędzia służące do odzyskiwania haseł oraz odczytywania zaawansowanych informacji o systemie i urządzeniach obecnych w komputerze. WSCC posiada możliwość przeszukiwania zestawu wszystkich narzędzi, a także dodawania ich do listy ulubionych.

Szata graficzna aplikacji została wykonana na przyzwoitym poziomie, jest dość skromna, ale jednak spełnia dobrze swoją rolę, zważywszy na użytkowy charakter WSCC. Obsługa może wymagać znacznej wiedzy informatycznej, jednak z niektórymi narzędziami poradzą sobie bez problemów także mniej zaawansowane osoby. Wszystko zależy od tego, z których z programów zdecyduje się korzystać użytkownik. Producent WSCC nie oferuje wsparcia w obsłudze narzędzi zawartych w aplikacji, odpowiednich instrukcji należy szukać na stronach Sysinternals, NirSoftu oraz np. w pomocy technicznej Microsoftu.

Uwaga!
Program posiada opcję pobierania i instalacji 64 bitowych wersji narzędzi, o ile takie edycje istnieją. Aplikacja działa także w systemach Windows Server 2003/2008/2012.

Wymagania!
Połączenie z internetem - jest wymagane do pobrania potrzebnych nam narzędzi.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (6 głosów)

Strefa Download programu
Windows System Control Center (WSCC)Windows System Control Center (WSCC) 7.1.0.0
Wersja stabilna
4.48 MB | 2024-06-26

Ilość pobrań: 2822 | W tym miesiącu: 58 | W poprzednim miesiącu: 121

Komentarze (0)
Windows System Control Center (WSCC)