w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 791
Wszystkich postów: 946086
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni
pl

Windows Automated Installation Kit


Windows Automated Installation Kit to zestaw technologii, wydany przez firmę Microsoft. Jego głównym zadaniem jest pomoc użytkownikowi w instalacji, konfiguracji i wdrożeniu systemów operacyjnych Windows Vista, Windows 7 oraz Windows Server R2.

Narzędzie Automated Installation Kit pozwala na zautomatyzowanie procesu instalacji obsługiwanych systemów operacyjnych oraz na centralne zarządzanie aktywacją wolumenów (tj. legalizacją zainstalowanych Windowsów) przy pomocy kluczy wielokrotnej aktywacji. W skład zestawu wchodzi również narzędzie służące do przechwytywania, modyfikacji i tworzenia obrazów płyt, zawierających środowisko Windows Preinstallation Envirnoment wyposażone w wybrane komponenty.

Pakiet Windows Automated Installation Kit dystrybuowany jest w postaci obrazu płyty w formie pliku FP.ISO. By go uruchomić, konieczne będzie nagranie go na płycie przy pomocy przeznaczonego do tego programu (odpowiednia kategoria). Z jego poziomu możliwe jest także stworzenie bootowalnego obrazu samego dysku instalacyjnego.

Windows Automated Installation Kit jest narzędziem przeznaczonym przede wszystkim dla firm dysponujących wewnętrznymi sieciami. Jego zastosowanie pomaga zaoszczędzić mnóstwa czasu, który inaczej trzeba byłoby przeznaczyć na żmudne i monotonne ręczne instalowanie systemów. Pakietem firmy Microsoft powinni w pierwszej kolejności zainteresować się administratorzy sieci, chcący oszczędzić sobie pracy. Polecamy również zapoznać się z pakietem Windows Assessment and Deployment Kit, przeznaczonym dla systemów Windows 8 i oferującym analogiczne funkcje.

Spolszczenie!
Polska wersja językowa pakietu wybierana jest automatycznie.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Windows Automated Installation KitWindows Automated Installation Kit
Wersja stabilna
1261.25 MB | 2014-01-10

Ilość pobrań: 1014 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (1)
Windows Automated Installation Kit
avatararrow
tele02 | 2014.09.22 18:17
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Bardzo dobry pakiet, pozwalający na zaoszczędzenie mnóstwa czasu, przy instalacji systemów.

Pozdrawiam ...
Windows Automated Installation Kit