w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 396
Wszystkich postów: 938185
Wszystkich tematów: 138565

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni
pl

Actual Window Rollup 8.15.1.0


Podczas codziennej pracy na komputerze, czasem konieczne jest szybkie przesunięcie aktywnego okna, by uzyskać dostęp do zawartości okna położonego pod nim. Jednak zamknięcie otwartego okna to zazwyczaj zły pomysł; konieczne jest jego minimalizowanie, powrót kursorem nad pasek zadań... I tak co kilka chwil przez parę godzin dziennie.

Cały ten proces można znacznie usprawnić przy pomocy programu Actual Window Rollup. Aplikacja umożliwia szybkie podwinięcie aktywnego okna i pozostawienie na ekranie jedynie jego paska tytułowego, ukazując znajdujące się poniżej programy, pliki i inną zawartość. Rzecz jasna w dowolnym momencie możemy przywrócić oryginalny wygląd okien i kontynuować przerwaną pracę.

Program jest wysoce konfigurowalny. Wśród jego opcji znajdziemy m.in
• obsługę skrótów klawiszowych, służących do zwijania i rozwijania okien, a także – co jest najwygodniejszą metodą obsługi programu – kliknięć myszą w dowolnym obszarze, mających ten właśnie skutek; szczególnie polecamy skonfigurować Actual Window Rollup tak, by zwijał aktywne okno po kliknięciu środkowego przycisku myszki,
• możliwość dodania do paska tytułowego każdego okna nowej opcji, umożliwiającej jego podwinięcie; zostanie ona usytuowana tuż obok trzech standardowych przycisków zamykania, przywrócenia i minimalizacji.
• automatyczne zwijanie nieaktywnych okien i rozwijanie aktywnych.

Actual Window Rollup to niewielkie, lecz zaawansowane narzędzie, które poprzez dodanie jednej, pozornie niewielkiej funkcjonalności znacznie uprzyjemnia pracę z systemem Windows i, na dłuższą metę, pozwala zaoszczędzić całkiem sporo czasu.

Ograniczenia!
Funkcjonalność wersji trial jest ograniczona do 7 dni.

Spolszczenie!
Polska wersja językowa ustawiana jest automatycznie.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Actual Window RollupActual Window Rollup 8.15.1.0
Wersja stabilna
8.17 MB | 2024-04-29

Ilość pobrań: 334 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Actual Window Rollup