w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 572
Wszystkich postów: 946564
Wszystkich tematów: 141374

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

Anvi Startup Booster 1.0.51


Anvi Startup Booster to aplikacja, która może okazać się szczególnie przydatna osobom narzekającym na długo włączający się system operacyjny Windows. Pomaga bowiem w miarę możliwości skrócić ten czas poprzez wyłączenie kolejnych usług i programów ładujących się wraz ze startem komputera.

Program jest przy tym prosty w obsłudze, ponieważ, choć prezentuje bardzo szczegółowo informacje odnośnie każdej z usług, którą możemy wyłączyć, to jednak ostatecznie działania użytkownika, po wybraniu opcji, które go interesują, sprowadzają się do naciśnięcia przycisku "Boost", który spowoduje zastosowanie wprowadzonych zmian, co powinno przełożyć się na dużo szybsze uruchamianie komputera. Rozpoczęcie procesu nadpisywania ustawień prezentowane jest na czytelnym pasku postępu. Zakończeniu tych działań towarzyszy zaś krótkie podsumowanie, które pokazuje jakiego rzędu zyski (w sekundach, podczas uruchamiania systemu operacyjnego), powinniśmy teraz zauważyć.

Godne uwagi są wymagania programu, które są bardzo niskie. Dzięki temu nawet powolne komputery z łatwością poradzą sobie z jego sprawną obsługą, co przełoży się na zadowolenie użytkownika, który od tej chwili będzie mógł nie tylko szybciej uruchamiać system, ale równie stabilnie korzystać z aplikacji Anvi Startup Booster, która pozwoli mu zarządzać uruchamianymi usługami.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Anvi Startup BoosterAnvi Startup Booster 1.0.51
Wersja stabilna
11.96 MB | 2014-05-18

Ilość pobrań: 615 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Anvi Startup Booster