w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 229
Wszystkich postów: 904747
Wszystkich tematów: 127660

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7133 dni

Weeny Free System Cleaner 1.5


Weeny Free System Cleaner to zestaw kilku wygodnych narzędzi, przy pomocy których "wyczyścimy" system operacyjny ze zbędnych plików oraz wprowadzimy dodatkowe ustawienia komputera, które bez użycia programu są niemożliwe do wykonania lub trudno dostępne. Aplikacja cechuje się prostym interfejsem i dużą ilością ustawień, dzięki czemu użytkownik ma możliwość bardzo dokładnego dostosowania działania poszczególnych modułów do swoich potrzeb.

Zaraz po uruchomieniu aplikacji, naszym oczom ukazują się cztery główne możliwości programu, które kliknięciem myszy możemy aktywować lub wyłączyć w ramach najbliższego wykonania pracy przez program. Do opcji tych należy czyszczenie systemu, przeglądarek internetowych, rejestru oraz dysków twardych komputera. Każdą z nich można na wiele sposobów dostosowywać do naszych wymagań, w tym celu wystarczy na interesującej nas pozycji kliknąć przycisk "Settings", aby przejść do wyboru odpowiednich preferencji.

Górna część interfejsu służy jako wybór podstawowych modułów aplikacji. Możemy z jej poziomu aktywować drugi element programu, jakim jest sekcja dodatkowych ustawień, przy pomocy których zmienimy trudno dostępne z poziomu systemowego eksploratora opcje. Dodatkiem jest również wbudowane narzędzie pozwalające skutecznie usuwać z systemu pliki, aby ich późniejsze odzyskanie nie było możliwe. Program pozwala skorzystać z trzech algorytmów różniących się skutecznością i czasem pracy.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Weeny Free System CleanerWeeny Free System Cleaner 1.5
Wersja stabilna
1.33 MB | 2014-07-16

Ilość pobrań: 162 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Weeny Free System Cleaner
avatararrow
~Krzysztof | 2014.07.17 19:26
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Elegancki i bezpieczny czyściciel.Znajduje dużo śmieci.Nie czyni szkód w systemie.Doskonały dla humanistów.Można mu zaufać!
Weeny Free System Cleaner 1.5