w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 221
Wszystkich postów: 904407
Wszystkich tematów: 127560

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6609 dni

Clipboard Help+Spell 2.46.1


Clipboard Help+Spell to rozbudowany program pozwalający zarządzać historią systemowego schowka, dzieląc zapamiętywane media (obrazy, hiperłącza, teksty) na odpowiednie kategorie z podziałem na przykład według typu aplikacji, w której zostały zapisane. Głównym dodatkiem jest tutaj integracja z modułem sprawdzania pisowni, który pozwala wychwycić ewentualne błędy w kopiowanej treści. Przydatne mogą się również okazać wyszukiwarka oraz menadżer, dzięki którym treści przechodzące przez systemowy schowek będą mogły być odpowiednio sortowane i szybko znajdowane przez użytkownika.

Program jest prosty w obsłudze zarówno przy pomocy myszy z poziomu menu kontekstowego ikony programu na pasku zadań, jak również z wykorzystaniem skrótów klawiaturowych, które mogą być ręcznie konfigurowane. Przed pierwszym użyciem zalecamy zagłębienie się w ich listę, ponieważ część pokrywa się z kombinacjami klawiszy zarezerwowanymi dla uzyskiwania polskich znaków diakrytycznych (tak zwanych "ogonków"), przez co funkcje programu mogą być przez nas początkowo nieświadomie aktywowane. Na uwagę zasługuje duża liczba ustawień, dzięki którym możliwe jest dokładne dopasowanie programu pod własne preferencje. Opcje dotyczą nie tylko samego zachowania programu, ale również widoków czy innych ustawień wyglądu interfejsu.

Kolejnym atutem aplikacji jest poradnik użytkownika, który w niemal identycznej formie występuje zarówno w edycji online, jak i bezpośrednio w programie w menu "Help". Jest to czytelna, ilustrowana instrukcja, dzięki której możemy poznać wszystkie funkcje programu oraz tajniki jego działania.

Ograniczenia!
Darmowa licencja musi być odnawiania co 10 dni.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Clipboard Help+SpellClipboard Help+Spell 2.46.1
Wersja stabilna
4.66 MB | 2021-02-28
przejdź
Clipboard Help+Spell Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 66 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Clipboard Help+Spell