w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 539
Wszystkich postów: 946582
Wszystkich tematów: 141391

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

UFS Explorer Professional Recovery 10.7.1


UFS Explorer Professional Recovery to rozbudowany program do odzyskiwania utraconych danych z dysków, który prócz standardowych dla tego typu pakietów funkcji, oferuje również obsługę macierzy RAID (ich tworzenie i analizę pracy), a także wsparcie dla dodatków i edytor plików HEX (szesnastkowych). Obsługa jest wygodna, a interfejs czytelny (choć niestety nie należy, przynajmniej w obecnej wersji programu, do najnowocześniejszych wizualnie).

Korzystanie z kolejnych funkcji odzyskiwania danych sprowadza się do wybierania opcji na górnej wstążce, gdzie reprezentowane są one przez duże ikony, a następnie dodatkowe funkcje na liście lub już bezpośrednio w obszarze roboczym. Choć łatwo o dużą efektywność pracy, jeszcze lepiej byłoby, gdyby producent zdecydował się na wykorzystanie popularnych wśród konkurencji kreatorów, dzięki którym na poszczególnych etapach obsługi, część dylematów użytkownika byłaby zastąpiona gotowymi do wyboru opcjami. Tutaj, niestety, czasem konieczne będzie sięgnięcie do przewodnika (dostępnego jedynie online, ale dobrze dopracowanego) lub „wyczucie” programu na własne ryzyko.

Mała atrakcyjność wizualna interfejsu jest, jak wspomniano wcześniej, niewielką wadą, ale przyczynia się także do szybkiej pracy aplikacji (mniejsze zapotrzebowanie na systemowe zasoby). Aby dopasować program do własnych potrzeb, można skorzystać z kilku przydatnych opcji w tym możliwości podzielenia głównego okna pracy na dwa mniejsze obszary, które ułatwią nawigację po dyskach i partycjach.

Ograniczenia!
Darmowa, testowa wersja programu pozwala obsługiwać jedynie pliki poniżej 768KB, a moduł przeglądarki i edytora plików szesnastkowych został pozbawiony opcji zapisywania wyników naszej pracy.

Wymagania!
W przypadku systemu Windows XP, konieczna jest instalacja dodatku Service Pack 3.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (10 głosów)

Strefa Download programu
UFS Explorer Professional RecoveryUFS Explorer Professional Recovery 10.7.1
Wersja stabilna
44.4 MB | 2024-06-18

Ilość pobrań: 845 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
UFS Explorer Professional Recovery