w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 474
Wszystkich postów: 947080
Wszystkich tematów: 141648

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7839 dni

Kickass Undelete 1.5.5


Kickass Undelete to niewielki program, dzięki któremu będziemy mogli odzyskać przypadkowo usunięte pliki z dysków lub zewnętrznych nośników przenośnych (kart pamięci czy pendrive'ów). Jest bardzo prosty w obsłudze, a jego główną zaletą jest bardzo duża szybkość zapełniania listy możliwych do odzyskania dokumentów. Program potrzebuje na to zwykle zaledwie kilkunastu-kilkudziesięciu sekund, choć naturalnie czas ten zależny jest od pojemności nośnika, który analizujemy, jego formatu plików oraz wydajności.

Program z pewnością już na etapie tworzenia, kierowany był do użytkowników początkujących, bez szczególnie zaawansowanych wymagań wobec tego typu aplikacji. Po uruchomieniu programu, w lewej części okna wyświetlana jest lista nośników, które są dostępne do analizowania. W przypadku dysków twardych, mamy tutaj osobny dostęp do każdej z partycji. W pierwszym kroku wystarczy wybrać interesujący nas nośnik, a następnie skorzystać z ogromnego przycisku "Scan", którym uruchomimy proces analizy danych. Na bieżąco wyświetla on wyniki swojej pracy na liście, prezentując dokładną ścieżkę plików, w której niegdyś się znajdowały, ich typ, a nawet nazwy (co nie zawsze oferowane jest przez programy tego typu). Jednocześnie kolorystycznie zaznaczana jest jakość zachowanych danych; zielony kolor oznacza najczęściej całkowicie bezproblemową możliwość odzyskania danych.

Po wybraniu plików, które chcemy odzyskać, pozostaje już tylko wskazać lokalizację, gdzie będą one miały być zapisane oraz użyć przycisku odzyskiwania. Jako ścieżkę docelową warto podać lokalizację na fizycznie innym nośniku, niż źródłowy, z którego odzyskujemy dane. Dzięki temu wyeliminujemy ryzyko nadpisania danych w momencie odzyskiwania.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (4 głosów)

Strefa Download programu
Kickass UndeleteKickass Undelete 1.5.5
Wersja stabilna
0.19 MB | 2018-12-10

Ilość pobrań: 485 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Kickass Undelete