w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 182
Wszystkich postów: 922508
Wszystkich tematów: 133814

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7704 dni

Amigabit Data Recovery Free 2.0.7.0


Amigabit Data Recovery Free to darmowy program, za pomocą którego możliwe jest odzyskiwanie danych po ich przypadkowym usunięciu lub sformatowaniu nośnika, na którym się znajdowały.

Aplikacja wyróżnia się przyjaznym interfejsem, którego obsługa nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom, niezależnie od wybranego trybu pracy (uproszczonego lub standardowego). Wystarczy zdecydować, jakiego typu odzyskiwaniem danym chcemy się zająć i którego nośnika ma dotyczyć, a aplikacja natychmiast przejdzie do pracy. Jej postępy można na bieżąco śledzić, dzięki procentowemu paskowi postępu oraz licznikowi odzyskanych plików. Przed rozpoczęciem pracy, dodatkowo możliwe jest ograniczenie programu do wyszukiwania tylko konkretnych typów plików, np. samych zdjęć, dokumentów tekstowych lub utworów muzycznych, co korzystnie wpłynie na szybkość odzyskiwania informacji.

Ponieważ Amigabit Data Recovery Free obsługuje osiem najpopularniejszych systemów plików, z których potrafi odzyskać dane, program z pewnością okażę się skuteczny także podczas pracy z pamięciami flash, odtwarzaczami MP3 lub kartami pamięci. Korzystają one zwykle z innego, niż NTFS, systemu plików, który to jest najczęściej stosowanym w przypadku najnowszych systemów operacyjnych z rodziny Windows.

Nietypową funkcją Amigabit Data Recovery Free jest możliwość przerwania procesu odzyskiwania danych i dokończenia go w późniejszym czasie. Aplikacja będzie w stanie kontynuować pracę nawet po przerwaniu zasilania i ponownym uruchomieniu komputera.

Ograniczenia!
Wersja darmowa pozwala odzyskać łącznie 2GB danych oraz nie obsługuje odzyskiwania plików z macierzy RAID.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (7 głosów)

Strefa Download programu
Amigabit Data Recovery



Amigabit Data Recovery Free 2.0.7.0
Wersja stabilna
2.71 MB | 2017-07-22

Ilość pobrań: 1109 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Amigabit Data Recovery