w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 374
Wszystkich postów: 928388
Wszystkich tematów: 135912

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7754 dni

FireCuva Data Recovery 2014.1.8.20


FireCuva Data Recovery to program do odzyskiwania usuniętych przypadkowo danych zarówno z dysków komputera, jak i zewnętrznych nośników pamięci, na przykład pendrive’ów czy kart pamięci aparatów fotograficznych. Oferuje obsługę bardzo wielu formatów różnego rodzaju plików multimedialnych, dzięki czemu możemy mieć w zasadzie pewność, iż poprawnie rozpoznane zostaną praktycznie wszystkie nasze dokumenty. Jest to aplikacja prosta w obsłudze, jednak od strony technicznej nie obyło się bez wpadki - program nie potrafi przeskanować partycji, na której jest zainstalowany (co dla niektórych użytkowników, korzystających tylko z jednej partycji na dysku, może się okazać cechą dyskwalifikującą program).

Zakładając jednak, iż korzystamy z wielu partycji i nie chcemy skanować tej, na której zainstalowano program, by uruchomić nowy proces poszukiwania usuniętych plików, należy wybrać jedną z trzech pierwszych ikon w menu głównym. Dzięki nim będziemy mogli wybrać skanowanie szybkie, dokładniejsze lub obejmujące cały dysk twardy. Wybór dowolnej z tych opcji przenosi użytkownika do kolejnych okienek, w których (w formie kreatora, co ułatwia nawigację), wybrać należy dodatkowe opcje. Znajdziemy w nich między innymi możliwość zawężania poszukiwań do konkretnych typów plików, które podzielone zostały na kategorie (np. dotyczące plików dźwiękowych, filmów, czy dokumentów tekstowych).

Podczas pracy aplikacja na bieżąco informuje o swoim postępie na pasku w górnej części okna. Wyszukane pliki na bieżąco wyświetlane są w głównym obszarze roboczym, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ pozwala na szybsze znalezienie interesujących nas dokumentów i zakończenie wyszukiwania przed czasem. Na tym etapie dostępnych jest także kilka widoków, których zmiana będzie wygodna w zależności od typu poszukiwanych przez nas plików (przykładowo, jeśli poszukujemy zdjęć wygodniejsze będą miniatury, z kolei dla dokumentów tekstowych - lista). Wyświetlane w oknie nazwy plików pozwalają jedynie na ich podgląd. Aby w pełni korzystać z odzyskanych danych konieczne jest ich zapisanie na dysku, co w programie wykonuje się przyciskiem „Recover” („odzyskaj”).

Uwaga!
Aplikacją nie można skanować partycji, na której została ona zainstalowana.

Ograniczenia!
Testowa wersja programu pozwala na odzyskanie jedynie 20MB danych.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
FireCuva Data RecoveryFireCuva Data Recovery 2014.1.8.20
Wersja stabilna
11.3 MB | 2015-04-14

Ilość pobrań: 420 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
FireCuva Data Recovery