w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 180
Wszystkich postów: 905628
Wszystkich tematów: 127873

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7301 dni

UCheck 4.5.5.0


UCheck – program do automatycznego sprawdzania aktualizacji oprogramowania zainstalowanego na komputerze. Jego dodatkową funkcją jest również grupowe instalowanie nowych programów, o ile znajdują się na liście oferowaną przez program. Obejmuje ona po kilka bardziej popularnych propozycji z wielu dziedzin, w tym między innymi przeglądarki internetowe, programy graficzne i muzyczne, pakiety oprogramowania biurowego, antywirusy i tym podobne. Program może okazać się zatem przydatny w szczególności osobom, które dopiero co zainstalowały świeży system operacyjny i szukają szybkiego sposobu na jednoczesne zainstalowanie wielu przydatnych aplikacji.

Aby skorzystać z programu, po jego uruchomieniu niezbędne będzie przeskanowanie komputera, aby wykryć zainstalowane już programy, zestawić je z obsługiwanymi przez aplikację, a następnie sprawdzić dostępność ich nowych wersji. Do ich pobrania wystarczy przejść do kolejnej zakładki, a tam rozpocząć cały proces. Możliwe jest wskazanie pojedynczych programów wymagających aktualizacji lub uruchomienie pobierania najnowszych wersji dla wszystkich aplikacji jednocześnie.

Analogicznie działa sekcja odpowiedzialna za instalowanie nowych programów na komputerze. W odpowiedniej zakładce należy wybrać z dość długiej listy te programy, którymi jesteśmy zainteresowani, by je zainstalować. Sam proces instalacji przebiega (podobnie jak podczas aktualizacji) możliwie automatycznie i za jednym razem dotyczy wszystkich wybranych wcześniej programów. Ustawienia programu są niestety ubogie i co więcej – niedostępne w darmowej edycji aplikacji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (19 głosów)

Strefa Download programu
UCheckUCheck 4.5.5.0
Wersja stabilna
27.6 MB | 2023-01-04

Ilość pobrań: 572 | W tym miesiącu: 19 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
UCheck