w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 271
Wszystkich postów: 904401
Wszystkich tematów: 127556

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6603 dni

Win Product Key Viewer 1.0


Win Product Key Viewer to malutki program do wyświetlania klucza produktu (numeru licencji) systemu Windows, w którym właśnie został uruchomiony. Dodatkowo dowiemy się z niego dokładnej nazwy wersji systemu operacyjnego Microsoftu, z której korzystamy. Całość jest dziecinnie prosta w obsłudze – wymaga jedynie uruchomienia, by wyświetlić wszystkie informacje, jakie jest w stanie nam dostarczyć. Dodatkiem jest natomiast możliwość bezpośrednio skopiowania zebranych informacji do systemowego schowka, by móc je na przykład zapisać w dokumencie tekstowym, czy też wydrukować, bez konieczności ręcznego przepisywania kodu na przykład na kartkę.

Choć w pierwszej chwili można zastanawiać się, w jakich sytuacjach można skorzystać z zalet opisywanego programu, w praktyce okazuje się, iż często gubimy istotne kody aktywacyjne produktów, które są z kolei niezbędne na przykład przy ponownej instalacji systemu po zmianie podzespołów komputera lub usterce. Zamiast przeszukiwać stosy dokumentacji lub wiadomości e-mail (w przypadku, gdy kupiliśmy elektroniczną wersję produktu), może okazać się, iż zainstalowanie opisywanej aplikacji i sczytanie klucza produktu bezpośrednio z systemu, będzie dużo wygodniejsze, a przede wszystkim szybsze. Przy okazji unikniemy błędów, które mogłyby powstać choćby wskutek niewyraźnie zapisanego kodu na kartce.

Na koniec warto dodać, iż dzięki swojej prostocie program jest zarówno bardzo lekki, jak i ma znikome wymagania wobec systemowych zasobów – bez problemu uruchomi się na każdym komputerze zgodnym z wymaganiami systemowymi (współpracuje z systemem Windows XP i nowszymi). Do uruchomienia aplikacji nie są wymagana uprawnienia administratora komputera.

Portable:
http://www.site2unblock.com/download/win-product-key-viewer-portable.zip
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Win Product Key ViewerWin Product Key Viewer 1.0
Wersja stabilna
1.1 MB | 2016-06-25

Ilość pobrań: 3668 | W tym miesiącu: 48 | W poprzednim miesiącu: 86

Komentarze (0)
Win Product Key Viewer