w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 209
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6652 dni

LoadedDllsView 1.01


LoadedDllsView to niewielki program do sprawdzania bibliotek DLL, które są obecnie w użyciu w systemie. Aplikacja skanuje wszystkie działające procesy sprawdzając, jakie biblioteki są przez nie wykorzystywane. Te następnie umieszcza na liście, wraz z wieloma szczegółami na ich temat, w tym pełną ścieżką dostępu, datą utworzenia i modyfikacji, liczbą procesów, które ją wykorzystują czy też dokładnymi numerami wersji. Program działa w dużej mierze automatycznie – aby uzyskać dane których dostarcza, wystarczy go uruchomić i poczekać na załadowanie informacji.

Oczekiwanie na przeskanowanie skanowanie procesów i tym samym zgromadzenie danych to jedyny etap, w którym możliwe będzie oczekiwanie (w praktyce raczej nie dłuższe, niż kilkusekundowe) – w tym czasie program w zasadzie nie reaguje na polecenia użytkownika – konieczne będzie poczekanie do końca tego procesu. Później jednak wszystko działa już błyskawicznie. Dane prezentowane są w tabeli, której czytelność można w razie potrzeby zwiększyć, włączając w ustawieniach zamienne kolorowanie parzystych i nieparzystych wierszy oraz wyświetlając linie siatki.

Możliwe jest również sortowanie zawartości według dowolnej z kolumn, a także wyświetlanie szczegółów konkretnego wpisu w nowym oknie, zamiast w poziomym wierszu (wystarczy dwukrotne kliknięcie myszą na dowolnej pozycji tabeli). Jeśli któraś z informacji nas nie interesuje, widoczność wybranych kolumn można edytować w ustawieniach. Aplikacja pozwala także eksportować dane do zewnętrznego pliku w formacie HTML – zapisane zostaną wszystkie wpisy lub tylko te, które wybrał użytkownik.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
LoadedDllsViewLoadedDllsView 1.01
Wersja stabilna 32-bitowa
0.06 MB | 2017-07-26
LoadedDllsView 1.01
Wersja stabilna 64-bitowa
0.07 MB | 2017-07-26

Ilość pobrań: 72 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
LoadedDllsView