w
googluj

VSDC Free Video Editor 9.1.6.534


VSDC Free Video Editor to darmowy program służący do tworzenia i edytowania filmów. Używając go, możemy tworzyć zarówno proste, amatorskie filmiki i pokazy slajdów, jak również skomplikowane, profesjonalne produkcje. Aplikacja może też z powodzeniem pełnić funkcje konwertera plików wideo.

Spośród innych programów tego typu, VSDC Free Video Editor wyróżnia się nietypowym, nieliniowym układem edytora. Oznacza to, że poszczególne sceny nie muszą już następować po sobie w ustalonym porządku. Każdy obiekt (zarówno plik wideo, jak i plik dźwiękowy lub obraz) można umiejscowić w dowolnej pozycji i czasie w powstającym filmie, a sceny można swobodnie łączyć ze sobą i dzielić.

Do funkcji programu należą także:
• dodawanie napisów z pliku i scalanie ich z filmem,
• możliwość korekty kolorów oraz zastosowania filtrów takich jak rozmycie, wyostrzenie czy przezroczystość obrazu,
• dodawanie efektów przejść oraz efektów wizualnych i dźwiękowych z niezwykle obszernej bazy.

Program obsługuje praktycznie każdy możliwy format plików wideo, dzięki czemu tworzenie jednego filmu z kilku różniących się formatem fragmentów nie stanowi dla niego problemu. Możliwa jest nawet konwersja plików specjalnie do rozszerzeń obsługiwanych przez urządzenia firmy Apple oraz konsole PlayStation i Xbox.

W program wbudowana jest moduł do nagrywania płyt DVD, dzięki czemu nie musimy używać żadnych aplikacji zewnętrznych, by przenieść nasze nowo powstałe dzieła na nośnik fizyczny.

Uwaga!
Podczas instalacji programu domyślnie instalowany jest również program RegClean Pro i pasek narzędzi MixiDJ. Dodatki te nie są potrzebne do prawidłowego działania programu i zalecamy odznaczyć podczas instalacji odpowiednie opcje.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (22 głosów)

Strefa Download programu
VSDC Free Video EditorVSDC Free Video Editor 9.1.6.534
Wersja stabilna 32-bitowa
81 MB | 2024-03-13
VSDC Free Video Editor 9.1.6.535
Wersja stabilna 64-bitowa
103 MB | 2024-03-13

Ilość pobrań: 8631 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 35

Komentarze (0)
VSDC Free Video Editor