w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 255
Wszystkich postów: 912654
Wszystkich tematów: 131229

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7611 dni

NonCompressibleFiles 4.67


NonCompressibleFiles to proste w obsłudze narzędzie, które zajmuje się generowaniem plików, których nie da się skompresować lub po przeprowadzeniu próby kompresji, ich rozmiar nie ulegnie zmniejszeniu. Stanowi to znakomite rozwiązanie na potrzeby wszelkich testów transferów, zarówno podczas analizowania wydajności dysków twardych, jak i innych nośników elektronicznych, czy nawet przepustowości łącza internetowego.

Dzięki plikom utworzonym przez program, użytkownik zyska ujednolicone dane pomiarowe (warto bowiem zwrócić uwagę, iż transfer różnego typu plików tej samej zajętości pamięci, np. 1GB zdjęć oraz 1GB dokumentów tekstowych, może trwać różną ilość czasu ze względu na różny stopień ich kompresji, wykorzystywany podczas przesyłu).

Sama obsługa programu jest intuicyjna i nie wymaga wiele wkładu od użytkownika. Wystarczy wybrać typ generowanych plików, podać ścieżkę zapisu, a także wskazać programowi jakiej wielkości ma być pojedynczy dokument. Rozmiary można wybrać z rozwijanej listy, na której najmniejszy to 10KB, a największy aż 10GB. Następnie, po ustawieniu ilości plików, które ma wygenerować program, wystarczy wcisnąć przycisk Start i czekać na efekty. Po zakończonej pracy, program automatycznie otwiera poprzez systemowy eksplorator lokalizację, w której zapisał pliki.

Uwaga!
Użytkownikom systemu Windows 98 dedykowana jest specjalna paczka z programem, dostępna do pobrania pod tym adresem. Po rozpakowaniu archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
NonCompressibleFilesNonCompressibleFiles 4.67
Wersja stabilna 32-bitowa
0.07 MB | 2023-09-22
NonCompressibleFiles 4.67
Wersja stabilna 64-bitowa
0.09 MB | 2023-09-22

Ilość pobrań: 336 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
NonCompressibleFiles